Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aldinál jó webfejlesztőként...

Aldinál jó webfejlesztőként dolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon nyomják a hirdetést, gondoltam hátha akadt valakinek itt dolga velük.
2023. ápr. 22. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

BME Állásbörzés beszéltem velük.


Érdekesnek tünt. Elvileg otthon az Aldinak elég sok fejlesztése. Mondjuk én már csak a neve miatt nem mennék, akármilyen jó is lehet ott a fizetés / munkakör. Nem tudnám elképzelni, hogy az önéletrajzomba azt rakom, hogy az Aldiban voltam fejlesztő.


Feltételezem sokan vannak így, ezért nehéz lehet nekik jó fejlesztőket keresni. Ezért vagy nagyon rossz ott dolgozni, sufni tuning megoldásokkal vagy pedig nagyon jól megfizetenek mindenkit, hogy legyen jó munkaerő.

2023. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Én se mennék ilyen lepra helyre még ha jól is fizetnek, már a cég nevétől nevetségessé vállna az önéletrajzom.
2023. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Miből gondolod hogy lepra hely?

#1 Köszi a választ.

2023. ápr. 24. 13:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!