Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik 3 műszakban dolgoznak(dél...

Akik 3 műszakban dolgoznak(délelőtt,délután és ejszakai műszak). Hogy alakul a napotok?

Figyelt kérdés

Délelőttre mentek mikor keltek/fekszetek?

Délutánra mentek mit csináltok munka előtt mikor keltek/fekszetek le aludni?

És éjszakára mentek mit csináltok munka előtt mikor keltek es mikor fekszetek le aludni?

Az ejszakai műszakot hamar megszoktátok?



2023. ápr. 23. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%
Én imádom. Hétköznap mindent el tudok intézni, ráadásul hétköznap 11kor nincs tömeg sehol. Tudok sportolni rendszeresen. Az éjszakai műszak a kedvencem, eleve kevesebben vagyunk, full nyugis az egész.
2023. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Délelőtt: este 10 körül fekszem 4:30kor kelek.


Délután: este 11-éjfél körül fekszem 7-kor kelek. Délelött elintézem amit kell, ha kell illetve csinálok ebédet, elvinni valót.


Éjszaka: 7-7:30 körül feküdtem. Egyszerűen nem tudtam megszokni, délután 3-5-ig fetrengtem hol aludtam hol nem. Volt amikor már idegből délbe felkeltem.


Hálisten már csak 2 műszakban dolgozok. Egyébként, ha mondjuk csak 2 napot kellene egymás után éjszakázni az bírható, de 3 műszak soha többet, inkább éhen halok.

2023. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Délelőtt:

4-kor kelek, 6-ra kell bent lenni. 3 után hazaérek. Néha ledőlök délután, de sokszor nem mert menni kell a gyerekért meg ilyenek Aludni akkor megyek amikor tudok/amikor sikeriül általában este 8 és éjfél között.


Délután:

8-10 körül kelek, vagy ha nekem kell vinni a gyereket suliba akkor 6 óra. 2-10-ig meló. 11 után hazaérek 1-2 óra körül fekszek le.


Éjszaka: 7 óra után érek haza melóból, ha a gyereknek nincs nulladik órája akkor eldobom a suliba, 8-9 körül lefekvés, aztán ameddi sikerül délután 2-4 között szoktam kelni. Meg az első napokban korábban meg később alszok el.


Az éjszakázást nem lehet megszokni ha folyamatos forgás van. Sőt egyre nehezebb lesz. Mondjuk én még mindig jobban bírom mint a délelőttöt.

2023. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Pedig ez a legfontosabb, hisz csak egy életed van."


Ezek a bölcsességek fantasztikusak...Kíváncsi vajon most hányan világosultak meg tőled a világban egy ilyen erőteljes mondat után.:D

2023. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%

"Ezek a bölcsességek fantasztikusak...Kíváncsi vajon most hányan világosultak meg tőled a világban egy ilyen erőteljes mondat után"


Engem mélyen megérintett és felnyitotta a szememet. A hatására otthagytam a 3 műszakos akkumulátorgyári betanított munkás pozíciómat és váltottam senior full-stack developer contractor pozícióra így végre a tengerpartról dolgozhatok és maximálisan kiélvezhetem az egyetlen életemet.

2023. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Hát srácok, lehet ezen viccelődni, de attól a tény még tény.


Majd 50 fölött nem viccelődni fogtok emiatt, hanem sírni. Ha megéritek...


55-nél meg a családotok, gyászukban...

2023. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
#16: Aki meg nem dolgozik, hanem éhen hal az meg sem éli az 50-et. Senki sem hobbiból választja a 3 műszakot.
2023. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem hobbiból, de mindenki önként választja, hisz számtalan más lehetőség is lenne...


Ám, nekem full mindegy, ki mit csinál a saját életével.

2023. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"számtalan más lehetőség is lenne"


Köszönjünk szépen a hegyi beszédet... Aztán, ha végre felébredtél akkor nézz körül és döbbenj rá, hogy Magyarországon vagy!

2023. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
14%

Nem, nem vagyok Magyarországon, nekem ez a Karib-térség jobban bejövős.


Ám, amit írtam, az tökéletesen működik Magyarországon is, annak ellenére, hogy az ország lassan Kína alvállalkozójává válik.


No, megyek is reggelizni!

2023. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!