Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik 3 műszakban dolgoznak(dél...

Akik 3 műszakban dolgoznak(délelőtt,délután és ejszakai műszak). Hogy alakul a napotok?

Figyelt kérdés

Délelőttre mentek mikor keltek/fekszetek?

Délutánra mentek mit csináltok munka előtt mikor keltek/fekszetek le aludni?

És éjszakára mentek mit csináltok munka előtt mikor keltek es mikor fekszetek le aludni?

Az ejszakai műszakot hamar megszoktátok?



2023. ápr. 23. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Aki 3 műszakban dolgozik az sikeres ember nem lehet. Egészséges sem...
2023. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
#1 ahogy te sem
2023. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1-es nem erre voltam kíváncsi...
2023. ápr. 23. 14:40
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Pedig ez a legfontosabb, hisz csak egy életed van.
2023. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
#1 nagy igazság.
2023. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

"Akik 3 műszakban dolgoznak(délelőtt,délután és ejszakai műszak). Hogy alakul a napotok?"


Nem dolgozok 3 műszakban de jól alakul a napom köszi a kérdést! 👨‍❤️‍👨👨‍❤️‍👨

2023. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6os:ha nem így dolgozol akkor felesleges volt ide írnod.
2023. ápr. 23. 16:28
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

tesóm is így tolta évekig. 6-14, 14-22, 22-6


Kb munkával és alvással telt a napja. Nincs se kutyája se macskája. Ezt egy párkapcsolat se bírja, hogy 2 hetente van 1 hét, mikor nem is találkoztok.

2023. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Én dolgoztam így, és imádtam. Igaz, humánus volt a beosztás és profi csapat írta. Tekintettel voltak nemcsak arra, hogy bírjátok legyen, hanem hogy mindenkinek a lehető legjobb pótlék jusson.

Hogy miért imádtam? Minden hónapra jutott 1 vagy 2 hét, amikor csak 14:00-ra kellett mennem dolgozni. Megvártam, míg a csajom munkába indul, reggelit de minimum kávét főztem neki, beszélgettünk egy kicsit, aztán irány edzeni! Nyári szezonra esett ez a pár hónap, rengeteget voltam kinn, úsztam, futottam, kondipályákra jártam.

A reggeli műszak kicsit kellemetlenebb volt, de pl rengeteget tudtam főzni akkor is délutánonként. Vagy egyszerűen csak aludtam egyet. Kettőnk közül legalább én kipihent (ebb) voltam, viszont észnél kellett lenni, hogy hatkor kelni tudjak. Szinte mindig volt valami jó esti progink. A hétvégéket is szerettem, ha kellett nagy néha dolgozni (kb 3 havonta kerültem sorra), az 2×12 órát és 3 hétköznapi pihenőnapot jelentett. Mondanom se kell, tudtam/tudtunk vele mit kezdeni. Mivel 1 órás ebédszünet is járt, nem egyszer hazaugrottam enni.

Az éjszakák is bírhatóak voltak, megintcsak, amíg más az irodába van zárva, 8-16, én addig aludtam egyet.

Életem egyik legjobb időszaka volt, kár volt veszni hagyni. Sajnos ezután csak rosszabb tapasztalatok következtek, műszakos és klasszikus beosztás esetén is. Egyedül a covid és a HO hozott némi enyhülést. Engem a 8-16, 9-17 és hasonlók égetnek ki. Hétvégente se ügyet intézni, se mozogni nincs időm, cserébe a tömeg mindenhol... hétköznap meg ugyanettől a tönegtől nem tudok dolgozni, nincs meg a hajnali vagy éjszakai nyugi. De megértem azt is, aki pont az ellenkezője.

2023. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
A 3 műszakot pedig MIÉRT úgy képzelték, hogy az embernek se éjszakája, se nappali, csak rohan egyik műszakból a másikba? Van, ahol így van, azok valóban sz*r helyek. Pedig se a törvény, se a józan ész nem ezt diktálná. Lehet ezt normálisan is.
2023. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!