Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Videóvágásból lehet plusz...

Matelzon04 kérdése:

Videóvágásból lehet plusz bevételem?

Figyelt kérdés

Szeretek videót vágni, és van tehetségem hozzá azt mondják.

Eddig csak YouTube-ra készítettem gaming tartalmat. Tipikus, játszunk egy játékkal barátokkal és felveszem, majd a vicces pillanatokat kivágom, és rakok alá mémeket, hangokat, effekteket.

De arra jöttem rá, hogy nekem ezt tetszik, és szeretnék belőle bevételt, csak nem gaming formában szeretném csinálni, hanem mondjuk megrendelésekhez. Eksüvők, szülinapok, egyéb események, esetleg még rövidebb reklámokhoz.

De nem tudom hol és hogy induljak el, ezért szeretnék támpontot kérni, vagy, tanácsot, hogy egyáltalán megérné időt, és energiát fektetni bele


Valamint még olyan kérdésem lenne, hogy létezik-e olyan oldal, ahol nyers videók vannak, és bárki letölthet egyet gyakorlásnak, vagy úgymond egy ilyen saját vágási technika bemutatásnak, hogy pl: Nézd ilyen és ehez hasonló videókat tudok csinálni stb.


Válaszokat előre is köszönöm, szép napot!



2023. ápr. 28. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
69%
Pesten vagy? Én keresek valakit a közelemben, aki megtanít erre.
2023. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!