Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pennyben dolgozom, 2 hónapja,...

Pennyben dolgozom, 2 hónapja, tehát még próbaidős vagyok, és más próbaidősök más pennyben kaptak húsvéti ajándékkártyát, de én nem, pedig a bérpapíron szerepel, mint levonás/juttatás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Interneten nem találtam semmit, most másik pennyben vagyok beugrós, ezért nem tudtam még megkérdezni az ottaniakat, hogy ez mi is, ahol beugrós vagyok, ott kapott mindenki, esetleg vannak itt pennyben dolgozók akik így jártak és már utánna jártak, vagy meg kell várjam a keddet? Amúgy igen, ma tudtam meg hogy járt ajándékkártya, így felbontottam két hét után a bérpapírom amit hülye módjára elfelejtettem, és szerepelt benne.

2023. ápr. 30. 23:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
18%
*sóhajt
2023. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ugyanitt kövi kérdés: írok minden egyes perc túlórát, és elvárom, hogy a fizetett túlóra az minimum a +15 percek után fizetve legyen, ha 5-10 perc nem is, de minden másnál 15-20 perceket vagyunk bent pluszba,tehát a kérdés: fizetve van rendesen a túlóra, vagy csak a félóra/óra?
2023. ápr. 30. 23:22
 3/15 A kérdező kommentje:
Minden másnap*
2023. ápr. 30. 23:22
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez üzletenként eltérő, én ajándékkártya helyett például egyszeri bruttó 500 000 forintos prémiumot kaptam a húsvéti időszakban árufeltöltőként. (Újbudán dolgozom egyébként)
2023. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4: Ez jól hangzik. A fizetés mennyi ott?
2023. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

"fizetve van rendesen a túlóra, vagy csak a félóra/óra?"


Én ha akár egy perccel is tovább dolgozom akkor egy egész órát írok be túlórának, hiszen megkezdett óra. Természetesen nem szoktam visszaélni vele, ha például valamikor plusz 30 percet dolgoztam akkor beírok +1 órát, ha pedig legközelebb 10 percet akkor nem vagyok szemtelen hogy ismét +1 órát írjak, akkor nem írok semmit a multkori miatt. De azért általában egy hónapban mindig kijövök +5-6 óra pluszra amit nem dolgoztam le.

2023. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

"Ez jól hangzik. A fizetés mennyi ott?"


Alapjövedelem nem annyira jó, csak bruttó 480 000 de a túlórapótlékokkal tornázható felfelé.

2023. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bérpapírodon szerepel, akkor meg kell kspd
2023. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7: Nem olyan rossz az. Van részidős felvétel nálatok?:)
2023. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

" de én nem, pedig a bérpapíron szerepel, mint levonás/juttatás, mit tegyek?"


Jelezd, hogy nem kaptad meg, merre kóvályoghat az ajándékkártyád, ha nincs nálad.

2023. máj. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!