Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pennyben dolgozom, 2 hónapja,...

Pennyben dolgozom, 2 hónapja, tehát még próbaidős vagyok, és más próbaidősök más pennyben kaptak húsvéti ajándékkártyát, de én nem, pedig a bérpapíron szerepel, mint levonás/juttatás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Interneten nem találtam semmit, most másik pennyben vagyok beugrós, ezért nem tudtam még megkérdezni az ottaniakat, hogy ez mi is, ahol beugrós vagyok, ott kapott mindenki, esetleg vannak itt pennyben dolgozók akik így jártak és már utánna jártak, vagy meg kell várjam a keddet? Amúgy igen, ma tudtam meg hogy járt ajándékkártya, így felbontottam két hét után a bérpapírom amit hülye módjára elfelejtettem, és szerepelt benne.

2023. ápr. 30. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi a fizetésed és mennyit kell dolgozni? Hogy vagytok beosztva?
2023. máj. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dolgoztok meg érdemlitek a jó fizut pennysek, és a 480 alapbér bőven jónak mondható
2023. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hol adnak 480 alapot?? :D Ha ez nem kamu akkor mi itt Óbudán jól át vagyunk baszva, mert csak 350 körül van a bruttó alap bér. Erre jön némi műszakpótlék + szépkártya.
2023. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
350 az alapbér(bruttó) + muszakpotlek, vasárnapi pótlék, így nagyjából egy 170 óra alatt tudsz keresni mivel minden nap van kb. Muszakpotlek, 400+ -t lehet keresni, cserébe azért kell hajtani rendesen, minden nap eléggé fáradtan megyek haza, de csak mert ha 2 ember nem hajt másik kettőnek muszáj ha nem akar másfél órával később haza menni és ki se fizetik.
2023. jún. 25. 12:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez nettó vagy bruttó?
2023. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!