Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kirúgtak akkor a maradék...

Ha kirúgtak akkor a maradék szabadsájaimat ki fogják fizetni? A fizetést megkaptam de ugyan annyit mint az eddigi hónapokban Első munkahelyem volt.

Figyelt kérdés
15 napom maradt még az évre, közben ki rúgtak első munkahelyem volt és majdnem 1 évet dolgoztam ott nem tudom ez számit e..

2023. máj. 4. 01:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,hogy állitólag a munkáltatónak azt kötelessége kifizetni, csak most azt kpban vagy ugyan úgy mehet utalással mint a rendes fizetés? Vagy inkább felejtsem el, hogy ki fogja fizetni?
2023. máj. 4. 01:15
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Hahó ember! Kirúgtak! És neked tényleg ez a legnagyobb gondod? Pofátlan egy nemtörődődöm féle majdleszvalahogy ember vagy te hallod tipik magat prszt!

Megnyugodhatsz, nem fogja kifizetni a szabit.

Jobban kellett volna dolgozni nem gondolod?

Inkább azon gondolkodj h szedd össze magad és ami itt problema volt azt máshol ne kovesd el!!!!!

2023. máj. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem a teljes évi összes szabadságodat kell kifizetniük, hanem az egész évre arányos részét.

Tehát ha van 30 napod egy évre, és évi 6 hónap munkaviszonyod volt velük, akkor 15 napra vonatkozólag kell kifizetniük a ki nem vett szabadságaidat.

2023. máj. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eszméletlen vagy...Szóval azért mert ki rúgtak, én pofátlan és nemtörődöm vagyok?

1. Az okát se tudod, hogy miért történt...

2. Jól dolgoztam és ezt a főnök is ki jelentette többször is:)

3. Ne hidd azt hogy én utána nem kezdtem el egyből munkát keresni

De nem is fogok magyarázkodni egy ilyen "azt hiszi mindent qva jól tud" tipik megkeseredett embernek, sajnállak de tényleg.


De igen egyébként tényleg ez a legnagyobb gondom.


A másodiknak viszont köszi a választ:)

2023. máj. 4. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
5%

Mindegy az ok, kirúgtak. Nem kell megmagyarázni. Ha olyan jól dolgoztál volna nem rúgtak volna ki. Próbáltam jó tanácsot adni, hogy legyél alázatos, meg vedd komolyan a dolgokat, mert egyik munkahelyen sem allod meg a helyed maskulonben.

Nagyon szomorú, hogy ez a legnagyobb gondod, miútán kirakták a szűröd. Vannak bajok a toronyba. Normalis embereknél ez az utolsó (sem) amit megkérdeznek..

2023. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
#5 Te megkeseredett senki, inkább hallgass, ha nem tudsz normális választ adni. Ki fogják nyugi. Nekem is kifizették. Úgy ahogy a #3 mondta.
2023. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
2,5 válaszoló, te valószínűleg egy ostoba fenéknyaló vagy, akinek tuti helye van. A törvényben szerepel a szabadságmegváltás lehetősége.
2023. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!