Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem kapok éjszakai...

Miért nem kapok éjszakai pótlékot az alkalmi bejelentésű munkáért?

Figyelt kérdés

Munkaközvetítőn keresztül dolgoztam 20:00-04:30 között, alkalmi bejelentéssel 2 éjszakát. Ugyan annyi összeget kaptam érte, mint amikor nappal végeztem ezt a munkát.

Azt olvastam, ha legalább 1 órát dolgozik valaki - még alkalmi bejelentéssel is - 22 óra és 6 óra között, akkor már jár a 15%-s éjszakai pótlék.



2023. máj. 5. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Egyszerűsített foglalkoztatásnál általában átalány órabér van, ami tartalmazza az esetleges pótlékokat.

Mennyi az órabéred?

2023. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Alapból, ha például valaki állandó éjszakás, nem jár rá pótlék még munkaviszony esetén sem.

EFO-nál meg általában átalány órabér van, ami mindent (is) tartalmaz.

2023. máj. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

EFO-ra nem jár plusz pótlék se éjszaka se hétvégén.

Ezért küzd sok cég azzal, hogy éjszaka vagy hétvégén nem akar jönni dolgozni az EFO-s.

2023. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Éjszakai és műszakpótlék: Az egyszerűsített foglalkoztatás keretében dolgozókat is megilleti az éjszakai pótlék és a műszakpótlék egyaránt."


[link]

2023. máj. 7. 02:35
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Akkor uccu neki és kérdezd meg a foglalkoztatódat! :)
2023. máj. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Miért létezik a Gyakorikérdések, ha nem itt tehetem fel a kérdésemet?
2023. máj. 7. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Már leírtam, jól le lett pontozva, de simán lehet átalánybéred, akkor nem jár plusz pótlék. Mennyi a béred?
2023. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

"Miért létezik a Gyakorikérdések, ha nem itt tehetem fel a kérdésemet?"


Senki nem mondta, hogy nem teheted fel a kérdésed. Kaptál rá választ, amivel nem értesz egyet. Belinkeltél egy oldalt, ami szerint jár neked. Mégis mit kellene csinálnunk? Megfizetni a munkáltató helyett?

Ki máshoz is fordulhatnál, ha nem hozzá, ha szerinted jár.


Uccu neki, kérdezd meg a foglalkoztatódat, hogy miért nem fizette, amikor szerinted járna.

2023. máj. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: Nem azt mondom, hogy szerintem járna, csak érdekelt volna, hogy miféle kibúvóval lehet elkerülni a pótlékok kifizetését. Mi ebben a baj? Miért kell minden kérdésbe belekötni?
2023. máj. 29. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:

"hogy miféle kibúvóval lehet elkerülni a pótlékok kifizetését."

Semmilyennel, ha jár. Ami jár, az jár, ki kell fizetni!


Végül is sikerült kideríteni, hogy jár vagy sem?

2023. máj. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!