Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Recepciós állás 4*-os hotelben?

Recepciós állás 4*-os hotelben?

Figyelt kérdés

Három éve vagyok recepciós egy három csillagos hotelben, de most adódott egy olyan lehetőség hogy át tudják menni egy négy csillagosba.


Itt a háromcsillagosban igazából mindent csinálok. Reggeliztetes, pakolas, mosogatas, mosas, szaritas, szobatakaritas barozas plusz recepciozas.


A negy csillagosban recepcios lennek. Persze ott is vannak olyanok hogy lampa kapcsolgatas, konferecia terem kinyitasa, wellnes reszleg kapcsolgatasa… stb


Az a nagyobb baj h mas programmal, programokkal dolgoznak( Hostware).

Illetve egy minden szazszorta bonyolultabb mint itt a masikban.

Előlegek, mindenfele csomag, ilyen olyan kedvezmény, beleépők, kaucio, minden szoba más más es más, árkódok, mas berendezes az osszesben es joval tobb a szoba is.


Meg ugye az egesz hotellel egyuttmukodni etterem, housekeeping stb…

Meg 12 oran at folyamatosan van teendo… de nyilvan elitebb hely, tobb a fizu, adnak kajat, tamogatjak az utazast stb.


Az a baj h el vagyok bizonytalanodva, abban hogy valoban kepes vagyok e rá, bár még csak 3 alkalommal voltam de félelmetesnek tűnik az egész kicsit, de már megmondtak biztosra hogy felvesznek.


Kinek mi a tapasztalata ilyen területen?

A Hostware eleg bonyolultnak tűnik, kb olyan mintha minden tul lenne benne bonyolítva feleslegesen.

Amúgy valószínű meg tudom tanulni, csak nagyon kellene magamban bízni.


Az is nehezíti a doglokat hogy jelenleg még dolgozom a mostani munkahelyemen, de a szabad idoben pedig jarok a masikba betanulni.



2023. máj. 5. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

De mi a kérdés? Nyilván menj. Ha elkezdtek betanítani, az azt jelenti, hogy képesnek találnak a feladatra. Amit még nem tudsz, azt meg fogják tanítani. A mostani helyeden is megtanultad valahogy azt a mindent, amit csinálsz. ;)

No para, sok sikert!

2023. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsi, kicsit sokat magyaráztam. A kérdés, hogy más aki hasonló helyen dolgozik/zott hogy szokott bele, hogyan tudta megszokni a helyet, megtanulni ami szukseges?


De koszonom szepen a biztatast! Éles váltás nagyon a masik helyhez kepest es erzem nagyok az elvarasok.

2023. máj. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!