Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szolarium recepcios allas...

Szolarium recepcios allas 1000Ft/ora?

Figyelt kérdés
Nemreg egy szolariumban kezdtem el dolgozni,ami egy plazaban talalhato. 8 illetve 6 oraban delutanonkent. Eleg sok feladat harul ram,illetve baromi forgalmas is a hely. Az lenne a kerdesem,hogy 1000Ft-os oraber szerintetek realis e? Illetve vasarnaponkent sem kapok tobbet. Nem beszelve arrol,hogy legtobbszor egy hetre elore sem tudom,hogy mikor kell jonnom dolgozni. Nyilvan amig nem talalok mast,amit tudok csinalni suli mellett,addig ez is jobb,mint a semmi. Aki mar dolgozott szoliban, mennyire szerettetek es nektek is ennyire faraszto volt? (Mert en altalaban hulla vagyok a nap vegere, pedig nem gondoltam volna)

2022. ápr. 24. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szamoljal kicsit: 1000 forintos oraber napi 8 oraban, 20 munkanappal szamolva kevesebb mint a minimalber. Szerzodesed gondolom nincs, minden feketen megy, 'szabadsagod' nyilvan detto nincs.
2022. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Alkalmiban vagyok bejelentve. Mert h naluk igy “szokas” az elejen…15 napot dolgozhatok maximum egy honapban ugyebar. Altalaban latom/hallom amikor bejelent telefonon. De az egesz olyan fura :D szerintem ha mar nem tud egyszerusitettben bejelenteni akkor bye-bye lesz es keres mast,akit majd be tud. Igazabol ugysem tervezek sokaig maradni…
2022. ápr. 24. 14:56
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Baszki, gyomorforgató még olvasni is, nekem is volt szerencsém ilyen vállalkozó patkányhoz. Ha Bp-ről vagy valamelyik jobb nagyvárosról van szó, Győr, Debrecen, Sopron stb. akkor tipli máshova.
2022. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyvarosrol van szo,igen. Viszont itt a munkalehetoseg kb 0 sajnos…iszonyu nehez itt munkat talalni.
2022. ápr. 24. 15:57
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ennyiért álljon be a tulaj vagy állítsa be valamelyik rokonát
2022. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Par ismerosom azt mondta,hogy szolis meloert nem rossz…hat ha nem kene megszakadnom legtobbszor (amire nem is szamitottam😂).
2022. ápr. 24. 16:57
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
ez mindehol éhbér kategória. amúgy melyik város?
2022. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

" ha nem kene megszakadnom "

Kíváncsivá tettél, miben kell megszakadni egy szoláriumban??

2022. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nagyon nagy a forgalom, non-stop porgok es folyamat jonnek az emberek. 6 gep van es altalaban mindig vannak az osszesben es meg varnak is csomoan. Ezert megallas nelkul takaritok es rohanok a kassza es a gepek kozott,hogy ne torlodjanak fel. 8-kor zarok de utana meg fel-haromnegyed orat minimum ott vagyok (INGYEN),hogy az egesz szalont kitakaritsam, aztan elszamolas stb. Illetve a fonokom/tulaj eleg trehany es kb mindent megcsinalok helyette. Lehet ez igy leirva nem tunik nagy neheznek, de eskuszom elfaradok mentalisan es fizikailag a nap vegere. 😂😂
2022. ápr. 24. 21:50
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Értem. Én kisebb forgalmú szoláriumokba jártam évekig, ott általában csak ücsörögtek a pultosok. Irigyeltem őket.:)

Az órabéred elég karcsú, hosszabb távon ennyiért nem érdemes dolgozni. Persze, ha az éhhalál fenyeget, akkor a minimális pénz is több a semminél.

2022. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!