Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrök! Mennyi mostanság....

Vagyonőrök! Mennyi mostanság. Bérezés, munkaidő, pótlékok?

Figyelt kérdés

Úgy 5éve dolgoztam utoljára vagyonőrként, bár az igazolványom folyamatosan megújítom, sose tudni alapon. Jelenleg gyárban dolgozom, sori meló. Két műszak, a fizetés nettó 200-220e. Keveslem a fizut ilyen fizikai munkáért (aksikat kell emelgetni, gyártani), ezért arra gondoltam, elmennék újra őrködni.

Ha van itt vagyonőr, kérem mondja meg mennyi manapság a fizu, esetleg már van e hivatalos bejelentés/szabadság/pótlékok stb. Hogy mire lehet számítani, érdemes e váltani.

Köszönöm a segítséget :)



2023. máj. 7. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Én kiemelt objektumot védek fegyverrel, valamint hétvégi és ünnepnapi pótlékkal rendre havi 450-500 nettót kapok.
2023. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
250 netto
2023. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Help24 ***** válasza:
53%

Területtől függő mennyi pénz. Állami helyeken gyenge olyan nettó 950 Ft/óra körül mozog.


Más egyéb helyeken 1200 körül van az órabér átlagban. Én most 1250-ben vagyok, de csak mert járőrözni is kell (csekkoló készülékkel). A mozgás amúgy is előnyös, szóval én sosem bántam.


Egyébként ahhoz képest, hogy rengeteg ember lenézi az őröket, érdekes módon mindekit érdekel mennyit keresnek. Csak neked írtam le az igazat mástól megkérdezem “mennyit szeretnél hallani” de azt is mondhatnám “mi a f.sz közöd van hozzá”


Én sem kérdezgetem meg a Pénztárban a illetőt mennyit keressel?. Szóval nem tudom, hogy ez minek olyan fontos főleg idegen embereknek, mindezt úgy, hogy csak addig vagy neki jó meg ember ameddig az információt meg nem kapja aztán a pofádba sz.rik.


Azt kell megérteni az embereknek, nem minden Biztonsági őr hülye és értéktelen ember, azért mert azt a munkát csinálja. Ennyi erővel a kukás is tróger munka nem? Vagy amikor építőiparban dolgoztam csicska munka, rabszolga stb.


Az ilyen embereket le kell sz.rni a fenébe. Ők maguk a jelentéktelen emberek csak ezt ők nem tudják.

2023. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Én 11 nappal, szabikkal, ünnepnapokkal, átlag bruttó 570-et kapok, mint sima vagyonőr.


Bár készülődöm Németországba.

34a vizsgát leteszem és akkor ott is dolgozatok vagyonőrkent.

2023. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Help24 ***** válasza:

#4-es - Csak gratulálni tudok az olyan 1400 Ft+ feletti nettó órabér 11 szolgálattal azt is mondhatnám a Vagyonőrök királya vagy. Főleg ha azt át is utalják, le jelentik normálisan és nem kapsz pénzt borítékban. Azért egy ügyfélkapus NAV ellenőrzést megérne, mert sok a summák alvállalkozó. 😉


Azért kiváncsi lennék mit kell csinálni azért a pénzért. Mert amíg én az 1250 Ft-os órabéremmel, kamionokat-autókat engedek be-ki, területet járok körbe igaz nem nagy kb 15-20 perc este óránként kell szóval alig ülök le fél órát máris állhatok fel és megyek megint egészen reggel 6-ig.


Igaz este 20:00 után nincs forgalom, tehát sorompó lezár és annyi, csak a dolgozok vannak.


1 fős szolgálat van, pedig kettőnek kellene lennie állítólag dehát spórol a vállalat aki fizet a Biztonsági cégünknek.


Én a váltáson gondolkodom már, mert például tegnap szakadó eső volt és azért abban ugyan úgy csekkolgatni körbe kell járőrözni szóval, aki azt hiszi olyan könnyű az Őrök dolga csak mennyen el egy pár napra dolgozni benne és meglátja.


Melléteszem ki lehet fogni jó helyeket, csak oda nem egyszerű bekerülni. De továbbra is tartom, hogy az átlag 1200 körül mozog még a nyugis helyeken is 1200 a nettó órabér.

2023. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pesten 1200-1300/ó a telephely, irodaház örzés. Boltnál 1-2 százzal esetleg több. Az utóbbi 1-2 évben jelentős reálbér csökkenés történt. 90%-ban max. csak minimális bejelentés van.
2023. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utoljára 2017-18 körül dolgoztam őrként, akkoriban sem volt divat a teljes körű bejelentés, szabadság és táppénz. Azt gondoltam, ma már jobban fizet mint a gyári munkák, és normális a bejelentés is. Ezek szerint tévedtem😅
2023. máj. 20. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Hülye aki 1200/h ért dolgozik
2023. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal vagyok vagyonőr egy vállalkozásnál. Tehervonatokat őrzök és kísérek főleg autós vonatokat. Itt a fizu sajnos változó attól függ egy hónapban hány és milyen hosszú utakat kapunk. A minimum 230 de volt már 560 is bár azért annyit kell menni, hogy kb otthon se vagyunk max 1-2 napra vagy max otthon tudunk aludni egyszer kétszer a hónapban. Minimálbérrel vagyunk be jelentve szóval azt elutalják a többit kpba kapjuk.
2023. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!