Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallottatok már a YTF-ről?

Hallottatok már a YTF-ről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
Szia! Én most csináltam végig egy pontig a torturát. Sejtettem hogy adathalászat ami be is igazolódott. Szembejött a hirdetés a fb-on, gondoltam ráírok. Oks. Telepítsek whatsappot, telepítsek telegrammot amin kommunikálunk. Rendben. Küldte a linket amint lehet regizni, bejött egy kamu oldal. Teljesíteni kellett 2 gombnyomással egy 8USD-s rendelést hú de király vagyok megcsináltam. Kövi kérdés: Milyen valutatárcát használok? Öööö semmilyet....oksa akkor töltsd le ezt meg ezt az alkalmazást....na ott már kérték a személyim fotóját...itt befejeztem :)
2023. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as, de ezt miért csinálják? Mármint ennek az adathalászatnak mi értelme van?
2023. máj. 9. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
az adat érték ha valaki nagy volumenben birtokolja.
2023. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem a főnököm csinálja! Eddig minde oké vele! Amit az elején belerakott az már vissza is jött neki!

Megmutatta az utalást hogy a számláján van a pénz amit kivett!

Sőt, plusszba van most már vagy 100000el!

Mondta,hogy küldi a meghívót de én még mindig hitetlenkedem….a lényeg eddig nem tudok rosszat mondani! Naponta kell csinálni a “kamu” vásárlásokat, neki 12-t mert 3mas szinten van! Valóban kell hozzá egy pl(revolut),telegram…. Na de majd meglátjuk🙂

2023. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én csak ajánlani tudom. Kifogástalanul működő kereskedelmi platform, korrekt kifizetésekkel!!
2023. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D0xin válasza:
36%

Én három hónapja csinálom 4 es szintén havi 500-540 ezer HUF.


Személyi igazolványt nem kér csak a valuta oldal ( kripto kereskedés) azért kéri hogy ne illegális dolgokat vegyél kriptobol

2023. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nandi1988 válasza:

Engem ma találtak meg ezzel, döntően el lehet mondani adathalász stb. Ettől függetlenül fizethet.


Azért tegyük hozzá, hogy akik itt írosgatnak anonymusként azok is lehetnek promotálok.

2023. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez egy piramisjátékot szervező cég volt. 2023 áprilisában hozták létre Londonban, valószínűleg egy kamu/lopott személyivel. A cég azt állította, hogy 6 éve műkődik, de a cégjegyzékben ennek semmi nyoma nincs, sem Magyarországon, sem Angliában. Mint a klasszikus piramisjátékot szervező cégek többsége, itt is csomagok voltak amivel be lehetett szállni, majd néhány hónapig mentek a kifizetések is, hogy hihető legyen a buli, de úgy tudom a héten végül bedőlt...
2023. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!