Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy hogy találnak még ilyen...

Hogy hogy találnak még ilyen helyre embereket?

Figyelt kérdés
Mindig jönnek velem szembe hirdetések Facebookon, hogy Dunántúlra, meg Pest környékére keresnek betanított dolgozókat, szállást adnak(3-5 fős szobákban) nettó 300 ezer forintért. Én még tanulok, de egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ki az a hülye, aki elmegy ilyen helyre dolgozni, mikor külföldön 2000-2200 eurókat keresnek már a betanított dolgozók, és ott is adnak szállást. Szóval ha én alacsony iskolai végzettséggel rendelkeznék, akkor inkább azt választanám.

2023. máj. 13. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
*hogyhogy
2023. máj. 13. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Egy Isten háta mögötti szabolcsi vagy békési faluból nézve még ez is álommeló, ráadásul könnyebbeb lehet hazajárni, lehet otthon építkezni vagy túrni a földet.
2023. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ha valaki nem tud mondjuk németül és kimegy Németországba dolgozni akkor nagyon nagy az esély hogy át fogják verni.


Rövidtávon biztos megéri képzettség nélkül munkásszállózni, de valljuk be ez nem egy hosszú távon tartható dolog. Ha meg lakhatást kell fizetned, nem vagy sokkal előbbre külföldön sem mivel a megélhetés többe kerül jóval.

2023. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha már szállásos melo én is kulfold mellett döntenek.
2023. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akarja hátrahagyni a szüleit, férjét/feleségét, gyerekeit. Ha lelép külföldre, utána valószínűleg évi 1-2x látja csak őket. Hiába keres jól az ember, ha amúgy rohadt magányos.
2023. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!