Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben az esetben nekem kellene...

Ebben az esetben nekem kellene keresni a céget vagy nekik engem?

Figyelt kérdés
Pár hete volt egy interjúm, felvettek. Egy online linken keresztül jeleztem vissza, hogy elfogadom az ajánlatot. Ez múlt hét közepén volt, azóta nem írtak, nem hívtak. Ebben az esetben várjak, amíg ők keresnek vagy én kérdezzek rá, mi a helyzet?
2023. máj. 15. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hívd fel őket, mit veszíthetsz?
2023. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég komolytalannak tűnik. Ilyenkor meg szokták beszélni, hogy hogyan tovább. Mikor tudsz kezdeni, mikor írod alá a munkaszerződést, esetleg orvosi alkalmassági vizsgálat. Mindenképpen hívd fel őket.
2023. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég csóri cégnek (HR-nek) tűnik, ha utána nem keresik fel kb. azonnal az új munkavállalót.
2023. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!