Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mint regisztrált munkanélküli,...

Mint regisztrált munkanélküli, ha a munkaügyi központ küld levelet, hogy az állásbörzén számít a megjelenésre, az kötelezettséget jelent?

Figyelt kérdés
Nyoma van, ha nem megyek?
2023. máj. 18. 14:40
 1/7 Lilluci27 ***** válasza:
85%
igen
2023. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerződés kötelez . De sajnos azt is kijátsszák maguk javára ha akarják . Anno honapokig nem találtam melót a munkaügyiben leírtam hogy mit vállalok erre közvetítsenek mert segély nem érdekel . Az előadó felajanlott 4 honapos redőny reluxa okj átképzős tanfolyamot mert van hely . Belevágtam ,megirtuk a szerződést . Egyszer telefonon kerestek a hivataltól hogy van meló elküldik ajanlott leveket és intézkedjek. A postaládában semmi sem volt . Eljártam a tanfolyamra , az előadó felhivott menjek be másnap hozzá mert kitettek a tanfolyamtól jogosulatlansag okán . Hivatkozott egy cimlistára amit feladtak címre , ami nem jött meg . Rögtön felbontották a szerződést , 2 nap a boríték a ládámban átirva többször rossz név házszám, 3 hétig keringett mire átvettem . A cimlista feketén dolgoztató sumák cégeké alja munkákra , felhivtam érdeklődés szempontjából, semmit sem állnak piti fizu nagy felelősség .Bevittem a hivatalba a boritekot , nekem adtak igazat mert a szerződésban a palyázat erősebb és hamarabb törtent mint a cimlistás megkeresés . Na de semmit nem lehetett tenni ,utólag per esetén sem .
2023. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mégis hogy van nyoma, ha elmegyek?
2023. máj. 18. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Minden adatod rögzitve van naluk , börzén megnézik a létszámot kecsekkoljak ki van ott ki nincs ennyi .
2023. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a börzèken van a bejáratnál regisztráció ill. az előregisztráltak "becsekkolása". Enélkül nem engednek be
2023. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor ennek következménye van?
2023. máj. 18. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Repülsz a nyilvántartásból, ugrik a járadék, ha esetleg beiskoláztak onnan
2023. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!