Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy éltétek meg hogy munkahel...

Cameroon kérdése:

Hogy éltétek meg hogy munkahely váltás után kiderült hogy rosszabb mint az előző ? Vagy esetleg rossz szakmát tanultatok ? Én benzinkútról mentem gyógyszertárba és nagyon rossz a közeg,a munkatársak nem befogadók,önbizalmam elment stb

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kihúzom, amíg kell és koncentrálok arra, ami jobb.


Ami jobb: a fizu és a cég neve (szebben mutat a cv-ben)

Ami rosszabb: szervezés, maga a munka, főnök.


Viszont az előzőnél nem maradhattam, mert megszűnt a cég.


Kezdő vagyok (gyakornok) és úgyis jelentkeztem mesterre (máshol) tehát ott fogom hagyni ezt a munkát.

2023. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rosszul esne, de megesik. Elmennék állásinterjúra, amint találok jobb pozíciót, lépek.
2023. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nem volt olyan hál istennek, hogy rosszabb helyre mentem vólna, de a szakmámból viszont eléggé kiégtem 8 év alatt, ezért az elmúlt 2 évben átképeztem magam és most készülök váltani.


Új szakmát bármikor meg lehet tanulni 1-2 év alatt, de lehet nem is a szakmáddal van a baj, hanem a munkahellyel, keress szakmán belül masik helyet. Vagy ha tényleg nem tetszik akkor tanulj ki masik szakmát, csak ezúttal jobban gondold át hogy mi az ami tényleg érdekel és szívesen csinálnád.


Ha annyira elviselhetetlen a jellenlegi szakma akkor erre az 1-2 évre amig kitanulsz mást, menj vissza egy benzinkútra ha azt jobban élvezted csinálni.

2023. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a szakma a rossz, először biztos azzal kezdeném, hogy keresek egy másik helyet, ha rossz a légkör, akkor ez megoldódna így.
2023. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mintha mindig egy helyben toporognál és semmilyen változást nem mernél bevállalni. Fogd fel úgy, mint egy új szakmai tapasztalat, bővülő kapcsolati tőke azon a területen is, ami még bármikor jól jöhet. Keresgélj tovább.
2023. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!