Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tippjeitek vannak?...

Milyen tippjeitek vannak? Hogyan találhatnék diákmunkát?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyáron dolgozni viszont nem tudom merre induljak. Egyetemista vagyok, eddig amit dolgoztam az "véletlenül" adódott, de most idén nyáron azt nem tudom csinálni. A különböző szövetkezetek nem húznak le túl sok pénzt? Profession.hu-t néztem de sok helyen tök kevés infó van a munkáról. Pl. Oké beállítom a várost, de a városon belül se annyira mindegy hogy hol lenne a munka vagy milyen lenne a munkarend. Vidékről járnék be így sajnos muszáj ezt figyelembe vennem hogy be tudok-e járni. És ha jelentkezem és kiderülnek a részletek akkor nem fura hogy azt mondom hogy bocs mégsem tudok menni?

Illetve ha jelentkezem egy helyre akkor várjam amíg onnan visszajeleznek vagy több helyre jelentkezzek? És ha több helyről jeleznek vissza hogy mehetek? Vagy ettől nem kell tartanom?



2023. máj. 24. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Media Marktba mindig szoktak keresni pakolós diákmunkást.
2023. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkát (= nem kell tbt és nyugdíjat fizetni) csak iskolaszövetkezeten keresztül lehet vállalni, és pont annyit fizetnek, amiben megállapodtok
2023. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy fogalmazok hogy diákként munkát szeretnék vállalni. Előző hely ahol dolgoztam is igazából alkalmi munka volt, így tulajdonképpen az is szóba jöhet
2023. máj. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!