Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a munkád és kb mennyi a...

Mi a munkád és kb mennyi a havi bevételed ebből nettó?

Figyelt kérdés

Nem gondolom hogy a médiában közölt adatok valósak az átlagfizetésről. Itt lehetnénk őszinték, névtelenül.

(Motivációm..szeretnék tisztábban látni, hogy megítéljem a saját helyzetem, örüljek annak ami van, vagy tervezzem a váltást..)- de nem ez lenne a kérdés.. hanem a fenti.



2023. máj. 26. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Mikor fogjátok már fel, hogy egy ilyen kérdésre akkora hazugságokat fognak írni az emberek amekkorát csak akarnak?!

Egy újabb feleslege kérdés.

2023. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
és még semmi értelmes sincs. Ha 10en beírják hogy 2 milliót keresnek programozóként.. abból mégis milyen következtetést tudsz levonni a saját helyzetedre? Semmilyet.
2023. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Excel táblákat bügyürgetek, SAP-t masszírozok, napi 8 órában, amiből átlag 1,5 a főnököm elmebajos monológjainak meghallgatása és a konfliktusok elkerülése. Néha egy-egy emailt is kell írnom és külföldieket üldözni a válasz kedvéért.

Ezen kívül team meetingen, kötelező jópofizások, irodában fagyoskodás heti 1-2×. Mondja bárki, hogy jó dolgom van, ez olyan szintű igénybevétel ami mellett maximum napi 1 dologra van idő. Az az egy is egy mosogatás, vagy egy bevásárlás szintű dolog, tehát nem ám filmezgetés meg bulika meg söröcske. Praktikus dolgok, tusolás, fekvés aztán cső.

Szóval max respekt azoknak akik ezt évtizedekig csinálják, akár gyárban, akár irodában, pláne ha gyér fizetésért.

Mindez rengeteg túlóraval, azt legalább fizetik, de azt most ezek szerint ne számoljuk bele. Ez egy belépő szint utáni pozíció és tegyük hozzá ennél sokkal de sokkal jobban fizetőek is vannak ebben a közegben.

Jelenleg nettó 420 amit kapok, minden nélkül. Mindennel együtt kicsit több, de még úgy is bőven 500 alatt.

2023. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
BI dev vagyok és nettó 700
2023. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
26%
És ha kiderül, hogy az átlagfizetés a valóságban nettó 180 ezer, akkor mi van? Igazából akkor majd örülnöd kell, hogy mennyivel jobban keresel, mint korábban gondoltad.
2023. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2023. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Nettó 906.000 Ft.

Medior szoftverfejlesztő mérnök.

2023. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%

1587-szer kiírt kérdés, aminek totál semmi értelme nincs.


Egyébként a múlt hét sztorija: Mindkét üzletem kiválóan teljesített. Az MLM-vállalkozásomban lett 27 új vásárló, 9 új üzlettárs, a héten feljött két új supervisor és egy assistant manager. A kétmilla így azon a héten is megvan. Ez a hét még nem zárult, az eredményeit majd vasárnap tudom publikálni.


Aztán meg, jól teljesített a gold shortom, a dax longom, meg néhány devizapár is tette dolgát. Szóval, innen is meglett két és fél milla.


Ez a hét kicsit gyengébb volt, gold shortból lett másfél millióm, s a GBP/JPY long hozott bő 1 milliót. Volt egy kis NASDAQ, az is hozott ennyit + szerencsére volt Nvidia részvényem is, ami pedig hozott 20 %-ot a héten. Szóval ezen a héten is túlszárnyaltam az állampapír/ álompapír hozamát. 😅🤣😅🤣😅🤣💲💲💲


Előbbi elég sok időt elvitt, mert napi átlagban 4 órám ráment. Utóbbi sokkal jobb, a tőzsdére elég napi fél óra.

2023. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
Evi netto 85000 USD. Full stack dev.
2023. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

"Motivációm..szeretnék tisztábban látni, hogy megítéljem a saját helyzetem, örüljek annak ami van, vagy tervezzem a váltást"


Az már rég rossz ha magadtól nem tudod megítélni a saját értékedet és mások alapján határozod meg az elégedettségi faktorodat

2023. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!