Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka? Hogyan?

Külföldi munka? Hogyan?

Figyelt kérdés

Először is tanácstalan vagyok, ill. Bizonytalan, félek.

Kiszeretnék külföldre menni dolgozni,(pl. Ausztria, Németország, Hollandia, Lengyelország)

És valamiért átverésnek találom, az összes hirdetést amit Favebookon találok, különböző csoportokban, nem tartom megbizhatónak.

Raktárban szeretnék dolgozni, targoncás, kommissiozó stb.

Illetve szállást is szeretnék, kultúráltat.

Tehát a kérdésem az, hogy tud-e valaki megbizható külföldi munkaadót, vagy közvetítőt, vagy van-e tapasztalata a külföldi munkával kapcsolatban?

A Német nyelv tudásom 0, az Angolt talán megértem, Oroszul beszélek egy keveset, az viszonylag jól megy.



2023. máj. 30. 04:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Igy ne menj sehova.

Nyelvtudas alap dolog, nem hogy megérteni hanem érthetően válaszolni is.

Illetve szállást is szeretnék, kultúráltat

Itt kb a cégek 90% elbukik.

A kulfoldi munkaadó azt reszesiti előnyben aki mat ott lakik, a kozvetitok meg szeretnek lehuzni.

Egyedül végképp ne indulj neki ha semmi tapasztalato nincs.

Most lehet sokan lehurrognak hogy de menj, tiéd a vilag, es csak az irigyek akarnak visszatartani. Nem, ez inkabb neked tanacs, sok átverést láttunk már, sok ember jött haza 1 het utan hogy fúj, senki ne menjen külföldre mert milyen xar.

Nem xar, csak fel kell keszulni sokmindenre rendesen.

2023. máj. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Munkát nem Faceboonon kell nézni. Nehogy külföldit, semmilyet. Facebook nem erre való.

És nyelvtudás nélkül semmi értelme a külföldi melónak.

2023. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez elég megbízható oldal.

2023. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én tudok egy nevet adni privatba! Írj ha érdekel! Én is vele kezdtem. (Németország)
2023. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

tehát facebookon mindenki be akar csapni, de itt, egy abszolút anonim és alig ellenőrzött oldalon majd kapsz egy megbízható telefonszámot, ahova már holnap utazhatsz a kétszobás lakásodba nulla nyelvtudással. hát jó. szerintem inkább maradj otthon.

amúgy meg tessék rendes állásportálokat nézegetni, nem facebookozgatni, ha munkát keresel.

2023. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

"Ausztria, Németország, Hollandia, Lengyelország"

Amit tanácsolni szoktam ilyenkor, hogy először magadat szedd rendbe, fejben. 0 rákészülséssel öngyilkosság. a felsorolt országoknak még csak az anyanyelve sem egyezik, kezdjük ott. az életforma még annyi egyezést sem mutat. miért költözöl el innen? gondolom te sem tudod, mivel fogalmad sincs semmiről a felsorolt országokban az tuti biztos. vagy mindegy teljesen hogy hova mész, semmi nem számít? milyen munkád van egyáltalán, el tudnál helyezkedni, család van-e, ismerős, város vagy falu tetszene? nehezen érthető nekem ez de őszintén, és mennyien választanak maguknak így (tévesen) hazát.. annyi tényezőt kellene figyelembe venni hogy midnet felsorolni túl hosszú lenne, ajánlom Ágoston László "otthon külföldön" (azt hiszem ez a neve legalábbis) sorozatát.

2023. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!