Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy hegesztő tényleg megkeresi...

Egy hegesztő tényleg megkeresi a nettó 2 milliót németbe?

Figyelt kérdés
Egyik srác a faluban ahol lakom kint van, mint hegesztő. Magyar cég által és ide is van bejelentve magyar fizetéssel, a többit zsebbe kapja. Azt mondta, hogy kétmillió megvan neki nettóban úgy, hogy 6 hetet van kint 1-2 hetet itthon. A nyelvet alapszinten beszéli, de ugye magyarokkal dolgozik. Elvileg napi 10 órát dolgoznak. Itthon végzett el egy okj tanfolyamot vagy 5-6 éve. szóval nincs semmi speciálisabb engedélye.
2023. máj. 30. 10:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%
Cimborám Svájcban melózik hegesztőként, 4000 frankot keres nettó havonta. Ne magyar munkaerőkölcsönzőnél helyezkedj el, ha pénzt akarsz keresni.
2023. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
#20 Külföldön közel van hozzá.
2023. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
22-es vagyok. Statisztikát nem néztem, de ha egy magyar átlag hegesztőnek megvan, akkor gondolom másnak is.
2023. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%
#22 hol talalhato errol statisztika?
2023. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
18-as a medián már csak ilyen, benne vannak a közszférában/állami cégeknél/falusi kkv-nál/stb. dolgozók is.
2023. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

22-es küldj nekem is valami forrást légyszi. Én csak ilyeneket találtam egy gyors guglizással, de ezek szerint még a bruttó sem közelíti a 2 milliót forintra átszámolva:

[link]

[link]

[link]

Gondolom ezek hazudnak, vagy nagyon régi adatokból dolgoznak, szeretném tudni hol található naprakész információ erről. Köszönöm szépen előre is.

2023. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
500at sztem egy jó hegesztő itthon Budapesten is megkaphat alkalmazottként ha jo. Külföldön meg gondolom lehet egy 2-3xos szorzo is akar. Egyre jobban ertekelodnek fel a kifejezett szakmunkak mivel mindenki egyetemre megy és nagy a hiány. Sztem pl egy komuves vagy acs vegzetseggel nem elérhetetlen, hogy többet keressen vele az ember mint a diplomás vegzettsegek 80 százalékánál.
2023. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Sőt. Épìtőiparban vagyok mérnök. Megkockaztatom, hogy ha egy jó kömüves jelentkezik a céghez akkor a szukseg nagy úr elvén többet fog kapni mint a hr, gazdasági de meg a junior mérnök kollégáknal is akik az irodában ülnek. De hat szabad piac van, kereslet és kínálat ugye :) . Akiket látásból ismerek és hasonló koruak mint én, de vállalkozásba kezdtek szakmával azok meg mar nálam is jobban keresnek, sztem alsó hangon a dupláját, pedig én már nem vagyok junior mérnök
2023. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
#28 Ezt már többször leírtam én is, de mindig le lettem pontozva. Ma már szakmunkát jobban megéri tanulni.
2023. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!