Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak engem zavar, ha az...

Csak engem zavar, ha az anyagi helyzetemről érdeklődnek?

Figyelt kérdés
Hálistennek eltudtam érni azt, hogy kiemelkedően jól keresek, ellenben nagyon fiatal vagyok. És ismerősök folyamatosan kérdezgetik, hogy mennyi az annyi, meg hogy de jó neked, hogy ennyi pénzed van, viszont engem ez zavar, egyszerűen csak nem szeretek az anyagi dolgaimról beszélni. És nem is értem mások hogy lehetnek ilyen taplók, engem pl sose érdekelt, ki mennyit keres, mindig a magam dolgaival foglalkoztam.

2023. jún. 2. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Valoszinuleg van rajtad kivul mas is a tobb milliard ember kozott, akit szinten zavar.
2023. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne válaszolj az helyzetedet firtató kérdésekre! Majd leszoknak róla.
2023. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavar, hogy az anyagi helyzetedről érdeklődnek.
2023. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

És honnan tudják az ismerőseid hogy jól keresel? A számládra érkező pénzt nem szokták az emberek homlokára írni.


Vagy mondtad nekik hogy hű de jól keresek, aminél szerintem egyértelmű hogy rá fognak kérdezni, vagy pedig olyan dolgokat veszel, aminél megint csak természetes hogy fel fog jönni a kérdés hogy mennyit keresel hogy megengedhetsz magadnak X nagyon drága dolgot.

2023. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Rajtam nem látszik, hogy sokat keresek, így nem is kérdezik meg az emberek. Valamit rosszul csinálsz, ha ez zavar, és rá is kérdeznek. Ennek oka van.
2023. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Mennyi az a kiemelkedően jó? És mennyi idősen?
2023. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Nagyszerűen megtudod ebből, hogy kivel nem kell annyit beszélgetni.
2023. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
De mégis honnan tudják, hogy jól keresel, ha nem kötötted az orrukra? :D Ha meg igen, akkor meg miért lepődsz meg, hogy érdeklődnek?
2023. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem kötöttem senki orrára, csak annyit tudnak, hogy kint dolgozom, mert nyilván azt nem tudom és nem is akarom titokban tartani. 4-es, 5-ös ilyen nincs, akármilyen drága cuccot veszek magamnak, senkinek semmi köze hozzá, meg még "mit dolgozol hogy ilyeneket megengedhetsz magadnak" hát azért álljon már meg a menet, nehogy már én elszámoljak másoknak, hogy mit veszek a saját pénzemből. Az a baj, hogy sok ember már a NAV-nak érzi magát.
2023. jún. 2. 14:45
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Kamu kérdés!


Ismeretlenek nem fognak erről kérdezősködni, a haverjaiddal meg tudnál erről kulturáltan és besértődés mentesen beszélgetni.

2023. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!