Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak engem zavar, ha az...

Csak engem zavar, ha az anyagi helyzetemről érdeklődnek?

Figyelt kérdés
Hálistennek eltudtam érni azt, hogy kiemelkedően jól keresek, ellenben nagyon fiatal vagyok. És ismerősök folyamatosan kérdezgetik, hogy mennyi az annyi, meg hogy de jó neked, hogy ennyi pénzed van, viszont engem ez zavar, egyszerűen csak nem szeretek az anyagi dolgaimról beszélni. És nem is értem mások hogy lehetnek ilyen taplók, engem pl sose érdekelt, ki mennyit keres, mindig a magam dolgaival foglalkoztam.

2023. jún. 2. 08:55
1 2
 11/15 NTBS ***** válasza:
Nem, mást is zavar.
2023. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es, nem vagyok barátkozós típus, mert főként csak magammal foglalkozom. Egy szóval nem mondtam, hogy ismeretlenek kérdezik, én faluban élek, van olyan ismerősöm, akivel 5 éve egy szót sem beszélek, és képes volt rámírni, hogy tényleg kint vagyok e. Mikor mondtam neki hogy igen, rögtön az volt az első, hogy mennyit keresek.
2023. jún. 2. 15:38
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

,,senkinek semmi köze hozzá"


Igazad van ugyanakkor mindenkinek meg van a joga hogy feltegyen neked egy kérdést, neked meg meg van hozzá a jogod hogy azt mond hogy nem szeretnél erről beszélni.

Gondolom életedben te is tettél már fel olyan kérdést ami más számára kényes téma volt.


És igen azt csinálsz a pénzeddel amit akarsz, viszont el kell fogadnod hogy többször fogják tőled megkérdezni hogy mennyit keresel amennyiben látványos életstílust követsz.

2023. jún. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezik, kérdezz vissza: és ön mennyit keres? Vagy mondd azt, szerintem nem szokás ilyen kérdéseket feltenni. De ha valamilyen rokon, akkor azt ne utasítsd el teljesen,mondjál fele annyit,mint amit keresel. De: az el tudtam érni három szó,mert nem az el tudtam tartozik össze, ez így nem jelent semmit sem, hanem az elérni, és mivel van az igekötő és az ige között egy harmadik szó is, ezért külön írjuk az igekötőtől az igét. Egyébként mi a foglalkozásod?
2023. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Amíg jól keresel, a barátaid látnak téged. Ha -ne adi' isten - fordul a kocka, te fogod látni, hogy kik a barátaid.
2023. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!