Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Július közepétől felvesznek a...

Július közepétől felvesznek a Balatonra?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és egy barátnőmmel szeretnénk menni dolgozni. A barátnőm július 10-ig nem tud jönni. Egyedül nem merek menni. Írtam pár helyre emailt. Szüleim szerint ezért nem ír vissza senki, mert suli végétől mennek a többiek augusztus 20-ig. Igazuk van? Szerintük hülyeség lemondani ennyi pénzről + tapasztalatról egy barátnő miatt.
2023. jún. 4. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Úgy beszélsz mint ha tolongnának érted a cégek mert olyan speciális tudással és készséggel rendelkező munkaerő vagy... milyen rengeteg pénzről és tapasztalatról beszélsz? Szerinted mennyit fognak fizetni és milyen értékes tapasztalatra fogsz szert tenni úgy hogy 17 évesen a legmagasabb végzettséged 8 általános?


"Írtam pár helyre emailt. Szüleim szerint ezért nem ír vissza senki, mert suli végétől mennek a többiek augusztus 20-ig. Igazuk van?"


Nincs igazuk, azért nem írnak mert egy pozícióra jelentkezik 200 ember és ha találnak tőled alkalmasabbat akkor azt meghallgatják és ha megállapodnak vele akkor nem fognak a többi 199 jelentkezőnek egyesével válaszolgatni. 2023-t írunk és válság van, végzettség + tapasztalat nélkül örülj ha munkát találsz...

2023. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a válasz a kérdésedben. Egyedül nem mersz elmenni.
2023. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem minden pénz sok, mert soha nem dolgoztam még. Angolul tudok (anyanyelvi szinten), papírom is van róla. Tapasztalat a szüleim szerint, ha megtudom milyen a munka. Szerintük ilyen hozzáállással nem fogok találni semmit.
2023. jún. 4. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Július közepétől akkor vesznek fel diákként, ha valaki kidől és kell plusz ember, de az már nem garancia semmire... Nyár elejétől kellett volna kezdened a munkát. Az anyanyelvi szintű angol tudásod miatt elég jó kis munkákat sikerrel pályázhatsz a jövőben.
2023. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de bármelyik sétahajó felvesz a Balatonra, ha jókor mész
2023. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Figyu ha nem talalsz semmit, en fizetnek szopasert.
2023. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyúlpárzást vállalok!
2023. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!