Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik helyen lehet jobban...

Melyik helyen lehet jobban keresni? 3 meló közül? McDonald's, Konyhai kisegítő (kínai étteremben), Árú feltöltő,

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A meki fix hely, bejelentve, stabil munka és munkaidő. A Kínai konyhai kisegítő valószínűleg bejelentetlen, bármikor kivághatnak. Az árufeltöltő stabil, ott lehet előrelépni, lehetsz pénztáros, pultos, később kisfőnök, bármi. Ne csak a pénzt nézd!
2023. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Köszi a válaszod

Konyhai kisegítőhöz van a legkevésbé kedvem (dolgoztam már konyhán sajnos), de hát most nem válogathatok.

2023. jún. 13. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

McDonalds, minden törvényesen tisztán van, nem érhet baleset (odafigyelnek rád), tanulhatsz és bulizhatsz is ha jó a csapat, viszonylag fizet is.


Én is agyalok rajta néha.


Először még pihés diák koromba köpködtem a gyorséttermi melókra mint az állat, aztán idővel meg jó sok melóhellyel később rájöttem, hogy összességében egy élmény volt, és sehol nem éreztem magam annyira jól, nameg sehol sem lehet olyan közvetlenül és közel kerülni jóféle csajokhoz mint ott.

2023. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jobbikostibi válasza:
Kur vanak is lehet menni
2023. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es.. Had ne írjak erre most semmit.

Nem a kérdésre válaszoltál.

2023. júl. 2. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!