Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MetLife (biztosító) (diák)munk...

MetLife (biztosító) (diák)munkáról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Aki dolgozott ott diákként, esetleg nem diákként de diákokakkal vagy csak simán. Mik a vélemények? Mit kellhet nekem itt diakként csinálnom? Elég rossz híre van a cégnek és bevallom, tartok egy kicsit az egésztől. Elvileg adminisztrációs munka amire jelentkeztem.

2023. jún. 14. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

"Elvileg adminisztráció" alatt azt érted, hogy nem mondták meg konkrétan?

Engem anno megkerestek hasonlóval, csak főállásban, az interjún kiderült, hogy csapatos..tehát mikor megérkeztem ott volt még 15 ember. Aztán kiderült, hogy telefonon kéne tukmálni az embereket.

Azóta messze kerülöm őket. :D

2023. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hirdetésben adminisztráció volt. Azért írtam hogy elvileg mert én is attól tartok sajnos hogy majd mindnet rám sóznak és végül telefonos "zaklató" leszek mondván ahhoz is kötődik adminisztráció.
2023. jún. 14. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem a céget kérdezed? Ki más tudna korrektebb választ adni, mint ők maguk?
2023. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leginkább azért mert azok alapján amiket olvastam a cégről nem vagyok teljesen biztos benne hogy korrekt választ adnának
2023. jún. 15. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!