Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden diákmunka 18 év alatt?

Szegeden diákmunka 18 év alatt?

Figyelt kérdés

Igazából bármilyen nem kellemetlen (vagyis hangoskodó srácok és társai) meló érdekel. 17 vagyok ami extra szívás mert folyton annyit látok hogy "18. életév betöltése" mint elvárás.


Hallottam arról hogy címerezés, de az a legeslegvégső amit bevállalnék.


Jelentkeztem munkára diákszövetkezetnél, annyit ér jelenleg mint halottnak a mese.


Könnyű fizikai munka, ügyfélszolgálat, raktáros, takarító,árufeltöltő, csomagoló, ezek amik legfőképp érdekelnek.


Gondolkoztam hogy Tescoba bemegyek és kérdezősködöm, ha nem kapok visszajelzést akkor ez lesz.


A kérdés célja nem panaszkodás, hanem tippeket, tanácsokat vagy ajánlatokat szeretnék kérni.


Egyáltalán próbálkozzak most vagy várjak egy kicsit?


Az elég zavaró hogy nem lehet kapcsolatba lépni a munkáltatóval, hanem várni kell emailre, telefonra és bármilyen másfajta visszajelzés olyan mint a Jézuska.



2023. jún. 14. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak ilyen csoportok, azokat nézegesd hátha van valami. Mast sajnos nem tudok.
2023. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj a címerezéssel?

Egyébként legnagyobb eséllyel még mindig oda kerülsz be.

Diákszövetkezeten keresztül.

Aztán ha valóban nem tetszik és látsz náluk mást is, megpróbálhatsz arra is jelentkezni de szerintem csekély az esélyed, ha találnak 20-on évest is ugyanarra a melóra ugyanannyi pénzért (találnak.)

Címerezésre visszatérve, szerintem ezerszer kellemesebb és hangulatosabb mint bármilyen benti munka amire esélyed van. Ja és legkisebb része a konkrét címerezés, én 3 év alatt egyszer sem csináltam, annál inkább más fázisokat.

2023. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudsz bővebben mesélni róla 2-es? Jelenleg mást nem is látok a csoportokban, szóval ha nem vészes akkor marad az.


Nem vagyok magas, és olvastam hogy nem a legjobb munka alacsonyabb embereknek. Rossz időben is lehet menni? Mennyire kell elviselnem másokat? Vagy csak mindenki megy a kukoricásban amerre lát? Osztálytársamtól hallottam hogy tavaly voltak, de én nagy valószínűséggel egyedül mennék.

2023. jún. 16. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, mint említettem leginkább tőszámbeállítás volt, kézzel vagy néha kapával. Húzós, megterhelő tud lenni, de jól teltek azok a napok, úgy emlékszem. Én is csendesebb srác voltam-vagyok és alig kellett másokat elviselni, leginkább csak az úton (kivisznek kocsival és minimum az oda vagy visszaút idejére az órabér is jár- szerintem ez is elég korrekt), a vezetőknek külön tetszett hogy nem pofázok annyit, valamelyikkel le is spanoltam (asszem ő már nincs a megyében). Néha vannak idős nénik is de azokat is el lehet viselni. Igazából úgy telik egy nap ahogy írod, mindenki megy-megy előre a sorában, aztán új sor, néha szünet, néha egyeztetés. Figyelni kell azért a számokra, mikor mi az utasítás stb. Nekem nem egy kellemetlen emlék, ahogy írtam gyárak, üzletközpontok (egyszer voltam pl obi ban - nekem halál, bezárva, emberek, "pörgés"...) sokkal kellemetlenebb tudott lenni.
2023. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én önkormányzati diákmunkán voltam es 18 év alatt is lehetett. Annyi hogy be kell menni a munkaügyi központba mondani kell a sorszám nyomtatós helyen hogy diák munkát szeretnél vállalni és szólítanak a szám alapján azthiszem az első emeleten. Ki kell tölteni egy lapot. Olyanokat kell bejelölni hogy milyen fajta munkát szeretnél. Engem a szakmámhoz legközelebb álló munkára osztottak be így irodába kerültem és nem volt rossz.
2023. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!