Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szegeden milyen jó munkát...

Szegeden milyen jó munkát tudnátok ajánlani egy egyetemistának?

Figyelt kérdés
Több mint 3 diákszövetségnel érdeklődtem ,de mind csak a Mizo gyárba tudna küldeni...

2018. okt. 1. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Adj különórákat!
2018. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ez majd csak a későbbiekben lesz opció.


Mindenesetre annyival kiegészíteném a fejlécben írtakat,hogy sajnos a szociális helyzetemet illetően muszáj lenne dolgoznom,ezért ha nem lesz más megyek a mizoba,de azért még reménykedem,hogy hát ha van itt embereknek való diák munka is..

2018. okt. 1. 20:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj pultozni , szoktak keresni Nyuguba, Hunguba, múltkor láttam hirdetést.
2018. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

utolsó,köszi a tippet.


Egyébként ez a "pultozás" konkrétan miről szól?

2018. okt. 2. 01:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Beprobalkozhatsz a konyvtarban is, en biztos a tik-ben probalnek munkat talalmi elsokorben.
2018. okt. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szegeden is van Cinema City, oda a Meló-Diák viszi a diákokat, vagy a Meki is jó. Ezeknél rugalmas a beosztás és nem kell műszakban menni, mint a gyáraknál.
2018. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Crisopher ***** válasza:
Sok mindentől függ. Nem tudom, milyen szakon tanulsz, de érdemes lehet megnézni, hogy azon a szakterületen valamilyen cég nem keres-e gyakornokokat. Ez nyilván szakmai szempontból lenne előnyös. De amúgy én olyan munkát választanék, ahol rugalmas a munkaidő beosztás. Ha nem szempont, hogy a saját szakterületeden dolgozz most, akkor keress olyan helyet, ahol rugalmasan tudod a munkaidőd beosztani.
2018. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kocsmában aki tölti az italokat, koktélokat, kávét csinál stb.. Na az a pultos.
2018. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Különben az elsődleges tényleg az lenne ha szakterületedhez kapcsolódóan találsz gyakornoki állást. Az , ha nem alibi munka akkor még hasznosabb mint az egyetem. Vagy mire jársz?
2018. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mérnökinfo szakra járok ,de mivel csak első éves vagyok ,ezért úgy gondolom ,hogy még nem elég nagy a tudásom ahhoz ,hogy elmenjek a szakmámban gyakornoknak.(persze jövőre már mindenképp ezt tervezem)


A felsoroltak közül a könyvtárt próbáltam meg eddig ,viszont az sajnos vissza utasított.Esetleg még megpróbálom a cinema cityt vagy valami hasonló könnyű munkát ,viszont ha azok sem aktuálisak már akkor nem tudom hova megyek...

2018. okt. 3. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!