Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan valtsak szakmat?

Hogyan valtsak szakmat?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok, szakacs. 5 eve csinalom, de teljesen kiegtem, mar csak a fizetes tart itt, havi 450-500-at nem tudom hol tudnek meg hazavinni. Szeretnek masik szakmat tanulni. Regen dolgozam epitkezesen segedmunkaskent keveset, a burkolas elegge tetszik, laminalt padlokat raktunk le, ezeket nagyon szerettem.(bar nem tudom ezt is csinalja-e a burkolo)

Hogyan kezdjek neki? Milyen kepzest ajanlotok? lehet Pesten is. Utana menjek el egy jo szaki melle segedmunkasnak heti par napra a szakacs szakma mellett, es szepen lassan atallok arra?

Teljesen megutaltam a konyhat, tenyleg csak a penz tart itt..


2023. jún. 15. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, hátha indít a környékeden ingyenes szakképző tanfolyamokat a munkaügyi hivatal, mert azért egy gyorstalpalós bizonyítvánnyal is könnyebb elhelyezkedni valahol, mint papír nélkül. Ha vannak lehetőségek, ki kell nézni valami értelmeset, aztán rászánni az időt, energiát, esetleg pénzt az adott szakma kitanulására.
2023. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!