Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy rollerem amivel egy...

Van egy rollerem amivel egy feltöltéssel 70 km tudok menni arra gondoltam elmennék vele Volt vagy Foodpandához annyi megtehető táv elég lehet?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 04:57
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2023. jún. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha par orakat mesz akkor eleg.

Itt Pecsen 8oras muszakba atlagosan 200-220km-et szoktam menni(kocsival)

2023. jún. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy elég.
2023. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem elég,meg amortizálódik is a rollered egy f0s melo miatt. Nekem is van rollerem,soha nem mennék vele futárnak.
2023. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Kb 2 éve futárkodtam, akkor napi +100km-t tettem meg biciklivel Budapesten.


Talán annyi előnye lehet a rollernek, hogy időnként a tömegközelekedést is tudod használni hosszabb címeknél, amikor reálisan időt nyersz vele.


Amúgy egy futár sráccal beszéltem egyszer, aki napi 5 ezerért bérelt egy elektromos biciklit, ami kibírta az egésznapot és ezzel simán letudott dolgozni napi 12 órákat, mert nagyon minimálisan erőfeszítéssel megtudott tenni nagy távokat. Az extra munkaórát vállalása meg lazán kihozta a bicikli bérlését.


(Már nem emlékszem pontosan. Lehet 5ezernél több volt, de valami alacsony összegről volt szó)

2023. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha elég gyorsan fel lehet tölteni, akkor elég a 70km. Főleg ha egy kisvárosban, vagy a centerbe dolgoznál.

Én egy régi elektromos citroen C zeroval dolgozom. Télen nem nagyon tud többet 80kmnél. Viszont én 2 részletben dolgozom. Általában kimegyek 11:00-14:00ig, ez idő alatt maximum 30-40kmt megyek. Ezután hazamegyek, feltöltöm, és este 17:00-22:00ig szoktam kint lenni. De ekkor se nagyon megyek többet 60kmnél. Igaz ez egy kisváros, 4-5 kmnél hosszabb címek nem nagyon vannak.

2023. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!