Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » LinkedIn-re érdemes úgy...

LinkedIn-re érdemes úgy regisztrálni, ha nincs gyakorlatom, pályakezdő vagyok, ráadásul piacképtelen diplomával?

Figyelt kérdés

Hátha valami irodai adminisztrátor munkára felvennének.

1 éve diplomáztam, de csak gyári munka jött össze.



2023. jún. 24. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, én úgy regisztráltam, hogy még érettségim sincs.
2023. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

"Hátha valami irodai adminisztrátor munkára felvennének."

Ha olyan munkát szeretnél, akkor neked kell keresned.

profession.hu

2023. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, de a nagymama szomszédjának az unokájának az osztálytársát is be kell jelölni, ha együtt fociztatok egyszer 15 éve...

Kell minimum 150-200 ismerős, szóval, ha regisztrálsz (amit diplomás szellemi munkásként ajánlok) az összes egyetemi szaktársad, évfolyamtársad, középsulis évfolyamtársad, haverod, meg random hr-es fejvadászokat jelölj be.

Ehhez töltsd ki a profilod a lehető legrészletesebben, legyen egy JÓ profilképed, igazából az lenne a legjobb, ha rászánnál fél órát, és beletekernél 3-4 YouTube videóba, hogy tudod a legjobban optimalizálni a profilod.

2023. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A professionos keresés elég eredménytelen. Jelenleg 95 leadott pályázatom van a profession-ön, ebből 1-re reagáltak.


Egyáltalán hogy működik a LinkedIn? Ha jó a profilom, akkor küldenek ajánlatokat?

2023. jún. 24. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Leadhatsz te 1111 pályázatot is, ha nem vagy eléggé professionalis a szakmádban.
2023. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem szakmai munkára jelentkezek, hanem betanított munkákra és főleg irodai adminisztratív munkákra, ahova csak érettségit, esetleg nyelvtudást várnak el.

Szakmám nincs, csak egy piacképtelen diplomám, ami igazából semmire sem jó, mert nincs konkrét pozíció amit be lehetne tölteni vele

2023. jún. 25. 01:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs vesztenivalód vele. Csinálj.
2023. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És addig miből élsz, amíg pályázgatsz irodai munkákra?
2023. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy gyárban vagyok
2023. jún. 26. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!