Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olvastam egy álláshirdetést,...

Olvastam egy álláshirdetést, webshop adminisztrátort keresnek EGYETEMI végzettséggel. Normálisak ezek? Ehhez bőven elég lenne 8 osztály.

Tényleg azt képzelik, hogy azért jár valaki egyetemre 5 évig, hogy egy webshopnál lehessen makimajom? Nem normálisak az emberek!
2023. jún. 30. 03:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Lol. Megnézném, hogyan fejlesztene és üzemeltetne valaki egy webshopot 8 általánossal.
2023. jún. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Muti, érdekes.:)
2023. jún. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Megkérdezném, 1 alapképzés és 1 mester, amit 2 főiskolai diplomának adminisztráltak, mert a bolognai rendszer előttről származik, megfelelne-e nekik.

Különben nem számít a tudományterület?

Jól fizet?

Részmunkaidő is van?

Én a magam részéről tudásszomj és a szellemi örömök miatt jártam felsőoktatásba és azért, hogy ezzel több lehetőségem legyen a munka terén - ellentétben a feltételezéssel, hogy csak abban a szakmában akarnék elhelyezkedni.

2023. jún. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Igen normálisak.
2023. jún. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
66%
Ennyi információ alapján a kérdés nem megválaszolható.
2023. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Lilluci27 ***** válasza:
72%
El tudod küldeni a konkrét hirdetést? Így nem lehet sokat mondani. Előre is köszönöm!
2023. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%

Nyilván nem normálisak.

Ha tényleg csak adminisztráció, rendeléskezelés akkor főleg nem lényeg.

Ha közelebb van a webfejlesztéshez a munkakör, akkor meg többet nyom, ha van szakirányú tapasztalat, mint 1 papír.

De amúgy érdekelne melyik ez a majom cég. 🐵

2023. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezek a feladatok:

Főbb feladatok, munkák:

Webshopunk napi feladatainak ellátása (rendelések ellenőrzése, továbbítása stb.)

Készletkezelés, új termékek feltöltése, termékleírások szerkesztése

Ügyfelekkel, vevőkkel való kommunikáció

Kapcsolattartás csomagszállító partnereinkkel

Az iroda megfelelő napi működésének elősegítése

Facebook-kezelés

Hát ha valakinek 8 osztállyal nincs annyi esze, hogy ezeket el tudja végezni, akkor értelmi fogyatékos, mint pl. azok az ide kommentelők, akik még egy büfédiplomára is irigykednek a 8 osztályukkal. :)

Persze értem, hogy a "webshop adminisztrátor" egyesek számára annyira bonyolult kifejezés, hogy minimum Nobel-díjat látnak szükségesnek az ellátásához. Bocsi, hogy magamból indultam ki, mert szerintem ennél egyszerűbb feladat nem létezik :)

2023. jún. 30. 14:12
 9/25 Lilluci27 ***** válasza:
Oké hol a hirdetés?:)
2023. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

[link]

na előástam a kedvetekért

2023. jún. 30. 14:17
1 2 3