Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olvastam egy álláshirdetést,...

Olvastam egy álláshirdetést, webshop adminisztrátort keresnek EGYETEMI végzettséggel. Normálisak ezek? Ehhez bőven elég lenne 8 osztály.

Figyelt kérdés
Tényleg azt képzelik, hogy azért jár valaki egyetemre 5 évig, hogy egy webshopnál lehessen makimajom? Nem normálisak az emberek!
2023. jún. 30. 03:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

9: Így érthető. Értelmes, írásban és személyközi kapcsolatokban is kulturált ember kell, aki feltalálja magát és mer saját hatáskörben dönteni a felsorolt dolgokban.

Ezt ha középfokú végzettséggel hirdetik, akkor a diplomások, akiket ilyen helyekről "túlképzettséggel" utasítanak el, a rossz tapasztalatok miatt elkerülik. Ahol viszont tárt karokkal várják őket, oda fognak jelentkezni.

És szokás alacsonyabb képzettséggel is jelentkezni, pl. mérnökként is dolgozik olyan, aki nem mérnök, ezt itt a fórumon tudtam meg.

Fura módon pont a hirdetettnél magasabb végzettségüekkel szoktak elutasítók lenni.

2023. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokkal jobban irritál az, hogy "fiatalos csapat", mert ez már eleve azt jelzi, hogy egy bizonyos kor felett le vagy xarva akkor is, ha van egyetemi végzettséged.


Hogy a "jófejségről" már ne is beszéljünk...


Mert hát kinek mit jelent a "jófej"?!


Én biztos utálnám a jópofizó, vicceskedő, bundzsi-dzsumpingoló csapatépítős, szórakoztató kompániát, akik egy nagy flesként tolják egymást az irodán.


Az miért nem elég jó fej, aki csak csendben és szorgalmasan, pontosan, becsületesen dolgozik sggnyalás és cgizés, meg mindenféle napi bevágódás nélkül?!

2023. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
27%

Ez egy betanított munka. Némi adminisztrátori vénával holnap kezdhető.


Le is mentem a személyes listámhoz, amiben az ilyen szar cégeket gyűjtöm. 7-es válaszoló vagyok, ha le akar pontozni megint 8 accountról valami agyas.

2023. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
20%

Akkor most azt is írd ide a lepontozás mellett, hogy mire ide felsőfokú végzettség?


Én szakközépiskolával és egy OKJ-vel weboldalt/webshopot fejlesztek, amit majd egy erre betanított mókus kezel. 🤡


(23)

2023. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na? (24)
2023. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!