Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mostanság milyen lehetőségei...

Mostanság milyen lehetőségei vannak egy magyarnak munkát vállalni Angliában?

Figyelt kérdés

Kérlek CSAK olyanok írjanak (ha egyáltalán vannak itt ilyenek), akik kint élnek UK-ban jelenleg, vagy a közelmúltban tartózkodtak kint, és Brexit után mentek ki.


Csak személyes tapasztalatok érdekelnének, a google-t én is tudom használni.


Nagyon hálás lennék bármi infóra, hogy mentetek ki, mit csináltok ott, stb. Köszönöm szépen :)



2023. júl. 2. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
En csak tippet adok. Szakkepzes nelkul Amazon raktar meg csomagkezbesito futar.
2023. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Van két diplomám, de köszi, nagyon informatív és releváns a válaszod!
2023. júl. 2. 11:52
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
melyik kettő? magyar-történelem szakos tanár és közösségszervező? ha használható lenne a diplomád a számukra, nem itt kérdezősködnél. a nem használható diploma meg nem számít. futár meg idősgondozó még mindig nagyon kell nekik, akkor is ha közben ugye masszívan utálják is az összes külföldit, tehát ha van elég pénzed megoldani a kiutazást, az nyugodtan és bármikor lehetsz.
2023. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de azért akárki nem kap már munkavállalási vízumot.
2023. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
De nem irod, milyen vegzettseged van. Ha nem azon a teruleten helyezkednel el, akkor egy prolimunka marad. Es ocska berlemeny. Brexit a kelet-europai EU-s betelepules miatt lett. 1-es vagyok.
2023. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Látom, a kérdésem bevonzotta a szövegértelmezési nehézségekkel küzdő emberkéket, úgyhogy akkor újra:


Kérlek CSAK olyanok írjanak, akik kint élnek UK-ban jelenleg, vagy a közelmúltban tartózkodtak kint, és Brexit után mentek ki.



CSAK személyes tapasztalatok érdekelnének!


Privátban is írhattok.


Sejtem, hogy nem nagyon lesznek itt olyanok, akik tényleg kint éltek mostanság, természetesen máshol is kérdezősködök, pl. facebook csoportokban, de ez az oldal is erre való, ezért írtam ki ide is a kérdést.

2023. júl. 2. 14:18
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok, brit allampolgar 15 eve. Latom kivulrol, milyen illuziokkal vannak az olyan "emberkek", mint te.
2023. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Én nem küzdök szövegértelmezéssel, de mi a fenének kell kint dolgozni ahhoz, hogy lássuk, hogy kint ha a legajja munkát elvállalod, kutyaszart szedsz vagy bármi, akkor is 10 szer annyit keresel mint itt a fidesz által tönkretett kis hazánkban. Nem véletlen utaznak ki 100 ezrek évente dolgozni. Szóval rengeteg a munka kint, mert a magyarnak elég fele pénzt adni, de az is 10 szer több lesz mint amit itt a fidesz megteremtett neked...
2023. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8

Lehet, hogy neked kimaradt az elmúlt pár év, de a UK kilépett az EU-ból ergo kutyakaksit szedni már nem tudsz kimenni. Szakképzett munkaerőt várnak csak, nem pedig biorobotokat.

2023. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
76%
Ez egy tul tag kerdes. Egyenenkent mas, vegzettseg fuggo stb. Milyen szakos diolomaid vannak? Mikyen munkatapasztalatod van? Ezek nelkul lehetetlen megvalaszolni a kerdest.
2023. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!