Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz a Borsodchembe...

Mennyire nehéz a Borsodchembe bekerülni mint dolgozó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Találtam egy olyan állást a Borsodchemben, ami eléggé illene hozzám. Csőszerelés és gépek karbantartása lenne a feladat és ezzel nem is lenne baj, viszont hallottam 1-2 helyről, hogy kb ha nincs sok év tapasztalatod akkor vissza sem hívnak és, hogy egészségügyi meg akarámilyen vizsgákon nagyon kíszűrik az embert. Jelenlegi ilyen körben dolgozó vagy olyan, aki dolgozott így tudna segíteni, hogy megéri e egyáltalán jelentkeznem? Azt láttam, hogy előnybe kérnek hegesztést is, amit sajnos nem tudok.

2023. júl. 6. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Manapság mindenhova könnyű bekerülni, ha legalább valami épkézláb szaktudásod van, és némi eszed.


Mit veszítesz, ha megpróbálod megpályázni? Maximum nem jön be. Ne és?

2023. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!