Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A sok külföldön dolgozó...

A sok külföldön dolgozó magyar jellemzően fizikai munkát végez? Olyanokkal szeretnék beszélni, akik szellemi munkát végeznek.

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy nemzetközi szervezetnél dolgozom, mint nemzetközi közalkalmazott (International civil servant).
2023. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BeefEater ***** válasza:
100%
Anglia, IT. De mi a kérdés?
2023. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Abból nagyon kevés van. Magyarok nagy része kuli munkát csinál külföldön
2023. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Baluba ***** válasza:
46%
New York, quant vagyok. Mi a kérdés?
2023. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy hogy csinálják, akiknek ez sikerült. Milyen végzettséggel, nyelvtudással, akármi mással rendelkeztek? Ami nekem ezek szerint nincs. Egyelőre sikertelen vagyok. Tanulni akarok tőletek, mert az irigykedés nem visz előbbre, ezért kérdezek. Ha végképp nem fog menni, akkor elfogadom majd, hogy csak takarítani vagyok jó külföldön, de azért egyelőre egy kérdést megért.
2023. jún. 7. 19:18
 6/10 Baluba ***** válasza:
100%
Én alkalmazott matematikus msc-t végeztem és folyékonyan beszélek angolul, ez volt az alap. A kijutás úgy jött össze, hogy a cég magyar irodájában kezdtem, kiemelkedően jó voltam, és amikor nyílt egy lehetőség, hogy csapaton belül váltsak, akkor lényegében ultimátumot adtam. Vagy kivisznek engem arra a pozícióra, és pótolják az én helyemet Budapesten, vagy keresek egy másik céget, aki kivisz. Nem akartak elveszíteni, intézték minden papíromat és az utazást is.
2023. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, nem, én nem rendelkezem ilyen jó paraméterekkel, hogy bármilyen munkáltatónak én adjak ultimátumot. Igen, akkor be kell látnom, hogy a munkaerőpiacon jóval kevesebbet érek másoknál. Köszi a választ.
2023. jún. 7. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:

néhány napja itt kísért (pun intended) a szellemi munkás kérdező, fontos adalék a sírásához, hogy a sztorija szerint kint van ausztriában, és duzzog, hogy a nagyjából középfokú némettudásával és az érettségijével negyvenévesen sehova sem veszik fel aktatologatni.

amúgy egy ilyen hisztis picsa szerintem magyarországon is kevesebbet ér másnál, max. akkor tarthat meg a főnököd ha valóban nincs senki értelmesebb emberi lény harminc kilométeres körzetben.

2023. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8: én nem érzem, hogy sírnék, nyavalyognék. Felmérni jöttem a munkaerőpiaci értékemet, lehet, hogy későn. Ötleteket gyűjteni, tanulni mások sikertörténeteiből még lehet. Én nem bántottalak téged. Tényleg ez a helyzet, amit írtál: nem vesznek fel a nagyjából középfokú némettudásommal és érettségivel negyvenévesen aktát tologatni. Még ezt se késő elfogadnom. Ez a gyakori kérdések, egy ilyen kérdés is elfér itt szerintem.

Lehet, hogy kevesebbet érek másnál.

2023. jún. 7. 20:55
 10/10 BeefEater ***** válasza:
Mikor kiköltöztem kb 5-7 év szakmai tapasztalatom, felsőfokú szakirányú végzettségem volt és elég angoltudásom. Az itteni állást Magyarországról találtam és a cég támogatta a költözést.
2023. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!