Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merre tovább? Mi a reális...

Merre tovább? Mi a reális órabére egy karbantartónak termelésben?

Figyelt kérdés

Karbantartó vagyok egy gyárban, de szeretném magam fejleszteni, több pénzt keresni.


Jelenleg mechatronikai technikus a szakmám, de ahogy elnézem a piacot elektronikai ismeretekre is szükségem van.


Szeretnék még egy szakmát, a választás vagy az Erősáramú elektrotechnikusira esne vagy pedig Automatikai Technikusra viszont nem tudom, melyikkel járnék jobban.


Illetve szeretném az angolomat fejleszteni, de nem tudom, hogy jobban megéri-e, mint a németet (azt viszont nulláról kell tanulnom)


2023. júl. 10. 07:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést. Kell a pénz? Ha igen, akkor válts. Ha nem annyira fontos, akkor nem hajtanám szét magam. A döntésbe számold bele azt is, hogy mennyi plusz költség az utazás a leendő helyen.
2023. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha hosszú távon jobban járok azzal, hogy maradok és fejlesztem magam (gondolom van rá esély) akkor nem igazán érzem jó döntésnek azt, hogy ilyen helyre menjek. (Legfeljebb ha ugyan ilyen munkakörbe kellene dolgoznom)
2023. júl. 11. 11:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt te tudod, hogy a jelenlegi munkahelyeden milyen perspektíváid vannak. Minden esetre jó ötlet, hogy ezt is mérlegeled. (Y)
2023. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!