Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérigénynek honnan kellene...

Bérigénynek honnan kellene tudnom, hogy mit mondjak?

Figyelt kérdés

Nem akarok se komolytalannak tűnni, viszont azt se szeretném, ha sokat mondanék.

Ha egy nagy cégről van szó, ahol angol nyelvű ügyfélszolgálatot cahaten, emailben, telefonon nyújtasz partnercégek ügyfeleinek, éjszakai műszakban, home office-ban.


1 évet már dolgoztam hasonló területen, ott bruttó 350 ezret kerestem, de napközbeni munka volt, alapvetően csak chateltem és nem home office volt.



2023. júl. 15. 01:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Bruttó 450, majd hozzáteszed hogy az előző munkahelyeden nappalisként 400at kerestél. Viszont ez este van.
2023. júl. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Váltásnál úgy gondolom, hogy minimum megkapjam amit előző munkahelyemen lévő fizetést + 20%. Csak akkor tekintenék el ettől az összegtől, ha valami másban sokkal jobb, legyen ez fejlődési lehetőség, távolság, feladatok. Egyéb esetben nem érdemes interjúval foglalkozni.
2023. júl. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen selejt munkára adj meg bruttó 420-at és mond hogy alkuképes, aztán ha szerencséd van br 400-ért felvesznek, de vélhetően még az is magas bér erre
2023. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg simán a brutto 350-re rádobnám az éjszakai pótlék mértékét (nem tudom az mennyi, 30-40%?), mondj brutto 500-t. Fxom se dolgozna brutto 400ér éjszaka.
2023. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Legyen 450
2023. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!