Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban mennyire néz ki...

Önéletrajzban mennyire néz ki jól, ha pénzügyi ügyintézőként dolgoztam egy önkörmányzatnál, ha gazdasági területen akarok dolgozni a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Pályakezdőként nagyon nehéz volt elhelyezkedni, sokáig kerestem mire felvettek ide. A közszféra nem fizet túl jól, hosszútávon nem akarok maradni, inkább mennék valami multihoz, de tapasztalat nélkül nem akarnak felvenni sehova, főleg itt vidéken. Gyakorlatnak ez mennyire jó? Leginkább ugródeszkának akarom használni. De nem tudom, hogy a közszférás munkatapasztalatot mennyire értékelik a versenyszférában.

2023. júl. 16. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem a legjobb referencia, de nyilván jobb, mint ha pultos lennél egy bárban.
2023. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Ha pár hónapot voltál ott és nem határozott időre vettek fel akkor hátrány, mert a HR szerint nem vagy elég kitartó.

Amúgy jobb, mint a semmi.

2023. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs vele, releváns szakmai tapasztalat
2023. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakmailag értékelhető tapasztalat? Akkor jó
2023. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!