Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha próbaidő alatt nem megyek...

Ha próbaidő alatt nem megyek be, mert nem is akarok már ott dolgozni akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Borzalmas a munkahely, nagyon tartok az oktatóktól és nem is szeretném őket látni. Viszont a nagyfőnök rendesnek tűnik neki mindenképpen szólni szeretnék, de nem akarok ott megjelenni mindenki előtt.

Állandóan ezt mondják az oktatók, hogy ők már mennyi energiát beletettek és én még semmit nem fejlődtem.

Szóval már konkrétan gyomoridegem van és nem csak az önbizalmam hanem az élettől való kedvemet is elvették.

Nem is érdekel mi lesz, csak attól tartok, hogy rendőrségi ügy lehet-e belőle vagy bármi ilyen, mert nálam van egy belépő kártya. Természetesen azt vissza is postáznám vagy mit tudom én.

De személyesen nem fogok megjelenni, bármit csak azt ne.



2023. ápr. 12. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj a nagyfőnökhöz személyesen, ne az oktatókhoz, és közöld vele hogy ennyi volt, és add át a nálad lévő eszközöket amelyek a cég tulajdonát képezik pl. belépő kártyát.


Ha úgy érzed akkor előbb egyeztess vele telefonon, hogy mikor mész be hozzá.

2023. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom hogy a HR-en adom át? Egy helyen van az asztala ezekkel a hülyékkel.
2023. ápr. 12. 23:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Embereld meg magad és mondj fel személyesen. Az a pár perc kellemetlenség kevésbé rossz, mint hogy napokig hetekig mennének utánad meg az eszközökért, amit le kell adnod.


Nem ez az utolsó kellemetlen helyzet az életedben, jobban jársz, ha megtanulsz vele bánni, mint ha folyamatosan elszaladnál előle.

2023. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó hogy a HR-en adod át sztem, a lényeg hogy add át.


De össze kéne szedned a bátorságodat, ugyanis a munkavégzésnek részedről már vége ! Akármit is mondanak azok a hülyék neked.

2023. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

Nekem van 1 érzésem hogy veled van a gond és nem az oktatókkal. Tipikus gerinctelen mentalitás hogy "nem akarok megjelenni" a "nagyfőnökkel akarok beszélni de egy asztala van az oktatókkal" stb...


Ha igazad lenne akkor felvállalnád a pofádat + véleményedet nem ilyen meghunyászkodva bújnál ki a munka alól.


Arra azért készülj hogy a hozzád hasonló nem egyenes embereket sehol nem kedvelik

2023. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen mert folyton azt mondják hogy otthon is kéne tanulni. Az iskolás tanaraimra emlékeztetnek, mintha ők lennének a valakik. Utálom a nagyképű embereket. Én évekig dolgoztam magasabb pozícióban jobb pénzért. De inkább elmegyek mosogatni mint ez...
2023. ápr. 12. 23:37
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
De valamiért most mégis ott vagy...
2023. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked van igazad. Vannak ilyen rossz munkahelyi légkörök, ahonnan jobb menekülni.


Én pl. olyan helyen vagyok, ahol ilyen bennfentes légkör van, én nem vagyok benne ebben a belső körben, akkor megszívtam, elnyomnak a fenébe.

2023. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Először is megejteni egy e-mailt legalább nem egy nagy dolog, ahogy az sem hogy bemész és felmondassz. Elég gáz ha valaki ezt felnőtt létére nem tudja megtenni.


Másodszor azthiszem a hozzáállásoddal gondok vannak.

" Én évekig dolgoztam magasabb pozícióban jobb pénzért." Akkor mit keresel itt?

Másrészt igen tanulni kell néha otthon is ha szeretnél normális munkát végezni és nem csak a gombot nyomkodni

2023. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon tartok az oktatóktól és nem is szeretném őket látni. Viszont a nagyfőnök rendesnek tűnik"


Nem kell bedőlni ez egy ócska színjáték csak (ha akarod mondok hasonló példát családi vállalkozásokról ahol már volt szerencsém).


A kérdésre is válaszolvam egyszerűen az utolsó napod előtt közlöd, hogy aznap jöttál utoljára.


Ha megkérdezik miért akkor elmondod, hogy a próbaidő alatt volt szerencsd eleget tapasztalni és neked nem tetszik ez a légkör ami itt van!

Ha tovább faggatnak akkor közlöd, hogy egyszerűen ezek a folyamatok, meg módszerek nem férnek bele az értékrendedbe és az erkölcsi elveidbe se, ha akarnál talán tudnál alkalmazkodni de ez már túlmegy nálad minden határon. És ennyi!


Ha erre sértegetés lesz a reakció akkor azonnal közöljed, hogy akkor én most itt befejeztem, majd hívjanak fel ha jöhetek a kilépőpapírokért, köszöntem a lehetőséget, viszlát! És azzal kisétálsz!

2023. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!