Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha családi gazdaságban dolgozo...

Ha családi gazdaságban dolgozok, amiről nincs hivatalos papírom, hogy írjam bele a CV-be?

Figyelt kérdés

Őstermelőként dolgozok 4 éve.

Ezt megelőzően 9 évig dolgoztam Budapesten irodai asszisztenciában.

Sajnos őstermelőként nem lehet hitelt felvenni, ezért úgy döntöttem, hogy visszamegyek az iroda világába, mert lakást szeretnék vásárolni és kell hozzá hitel.


Viszont az önéletrajzomban van egy 4 éves űr, amit maximum úgy tudok bizonyítani, hogy beszkennelem az őstermelői igazolványomat (ami megint nem releváns kifejtem:). Ez az igazolvány már nem valid. Mert 1-2 éve már nem használható semmire, maximum a HR-es felé tud bizonyító erővel, hogy nem arról van szó, hogy nem csináltam semmit az elmúlt 4 évben.


2023. júl. 17. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmilyen papír arról. Ha felsorolod az előző munkahelyeidet, akkor sem kell hozzá munkaszerződést mellékelni. Egyszerűen beírod, hogy mivel foglalkoztál, a HR-es meg belekérdez, ha érdekli.
2023. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd be az önéletrajzba, hogy mit dolgoztál 4 évig. A bizonyítással ne foglalkozz! Az interjún úgy is az kellhet, hogy miert váltassz, az indok is megvan. Az igazolvány ha nem érvényes, magyarok vagyunk, használjunk már magyar szavakat, szóval ne küldd el, nem kell. Ha a cég ad az adatbiztonságra, akkor bele kéne rgyezned, hogy rendelkezésre bocsátod.


Majd a rózsaszín tb kiskönyvben fog elámulni a kolléganő, ha észre veszi a 4 évet, ha még másnál ilyet nem látott.


Ha nagyon magyarázkodni szeretnél nem voltál bejelentve. De szerintem nem a NAV-hoz jelentkezel.

Sok sikert kívánok!

2023. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az őstermelői is rendes hivatalos nyilvántartott jogviszony, járulékot fizettél utána, stb., nyugodtan írjad be, én nem találnék semmi kifogást benne
2023. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!