Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztonsági őrnek milyen...

Biztonsági őrnek milyen lenni? Nekem jó lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok, van szakmám, de nem szeretem. Elkezdtem gondolkodni, hogy milyen lehet biztonsági őrnek lenni.

Leírok magamról pár tulajdonságot.

Szeretek egyedül lenni, folyamatosan jár az agyam, gondolkozok, szeretek csak úgy ülni, és nézni ki a fejemből, olvasni, tanulni, írni. Őszintén, én nagyon adnám, ha a munkámban ezeket tudnám csinálni. Nyáron pedig bulikban/fesztiválokon lennék szívesen b.őr. Persze ott a nyugalomnak az ellentéte van, de szeretem ezeket a helyeket is. Akinek van ilyen tapasztalata, leírná, hogy milyen?



2023. júl. 17. 19:59
 1/5 anonim válasza:
62%

Nekem jó.

24 órás műszakban vagyok, éjszaka 8 órát alszom, kipihenten megyek haza.


Napközbeni tanulás stb.


Bruttó 570.

11 napra.

19 szabad.

2023. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tök jól hangzik. Milyen helyen vagy őr?
2023. júl. 17. 20:22
 3/5 anonim válasza:
55%

Minisztérium.


De voltam ott is, ahol Matolcsi van.

Az nem jó hely.

2023. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Tré!
2023. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Neked ezek alapján jó lenne.

Próbáld ki,először olyan helyen ahol nem kell vagyonőri okj, hogy ne költs feleslegesen ha nem tetszik. Ezek portás állások.

2023. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!