Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom, hogy vissza menjek...

Nem tudom, hogy vissza menjek a régebbi munka helyemre 2 hónapja mondtam fel, de csak rosszabb lehetőségeket találok?

Figyelt kérdés
Egy faipari cégben dolgoztam, ahol sok port szívtam be, részben ezért is mondtam fel + már 5 + éve ott dolgoztam , de jobban fizető állást nem találok és ez viszonylag közel is van. A többi ami messze van az rosszabbúl fizet és nem is élvezném. Ezt a munkát sem élveztem, de legalább viszonylag jól fizet (25 év alatti miatt csak). Viszont én nem lennék képes egy olyan helyre menni ahova 45 km kell oda és vissza utazni kevesebb pénzért, ami jelen esetembe 280.000. Szerintetek vissza menjek a régebbi munkahelyemre? Nem lenne ciki? Teljesen össze zavarodtam és depibe estem a kilátástalanságom miatt.

2023. júl. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
vissza. vegyél fel pormaszkot.
2023. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés visszavesznek e.
2023. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanuljál...
2023. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleve fel sem mondtam volna, ameddig nincs meg az új munkahely
2023. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es jól mondja. Főleg vidéken ahol kevesebb a munkalehetőség elég felelőtlenség munka nélkül maradni.
2023. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!