Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mi a reális bére...

Szerintetek mi a reális bére egy junior elemzőnek külföldi banknál, magyar fióktelepen?

Figyelt kérdés

Közgáz diplomám van harmadrangú egyetemről, C1 angol nyelvvizsgám, gazdasági informatikus szakképzésem, a szakmai gyakorlatomat kereskedelmi banknál töltöttem lakossági fiókban.

Egy junior elemzői pozira pályázok egy külföldi csapatban, sürgősen ki kéne kitalálnom a bérigényemet.

Nem egy erős matematikát/módszertani tudást igénylő pozícióról lenne szó, nem kérnek komoly informatikai tudást.

Mit gondoltok? Mi lenne reális? Magasat nem merek mondani, nehogy túlárazzam magam, de lassan ideje lenne "rendes" pénzt keresni...



2023. júl. 26. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Citi?


Bruttó 500-550

2023. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Data Analystként idén bruttó 750k-val kezdtem kezdőként / frissdiplomásként Morgan Stanleynél, OE mérnökinf diploma - Big Data speckó, előtte fél év szakmai gyakorlat (fejlesztői területen, más cégnél).
2023. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszi, nagyjából ennyire számítottam!

#2

Köszi az infót, tekintettel arra hogy nem informatikai területen diplomáztam bepróbálkozok valamivel ez alatt :D

2023. júl. 27. 00:46
 4/4 Baluba ***** válasza:
100%
Ha nagyon professzionálisnak akarsz tűnni, akkor mondd azt, hogy az elérhető infók alapján az adott junior pozícióra a piaci range 500-750 bruttó körül van. Te úgy érzed, hogy jó képességeid vannak és ambiciózus vagy, de mivel meg a junior szintnek is az elején vagy tapasztalat szerint, így szerinted bruttó 600 fair fizetés lenne. Ezek után megkérdezheted az interjúztatót, hogy mit gondol a rangeről, és a te igényedről ezen belül.
2023. júl. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!