Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az eladótérben való munka mit...

Az eladótérben való munka mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

Diákmunkát vállalnék ruhaüzletben, ahová eladótérbe keresnek embereket. Valaki tudja esetleg hogy ezalatt mit is kell érteni?

Fülkézés vagy ruhapakolászás gondolom,de hátha valaki tapasztaltabb.



2023. júl. 28. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében mindent - az áru teherkocsiról lepakolását kivéve.

Huncut kis munkáltató, - vigyázz vele, mert ez (nagyjából) 1000-1500 forintos "órabérét" gyakorlatilag 6-8 munkakört akar majd betöltetni veled!

Persze ezt vagy megkapod, vagy nem, - ahogy manapság szokás ebben az országban! "Próbahét", - nyolcadik napon üres zsebbel elkullogással benne van... Olyat, hogy (valós munkaidőre) bejelentés, már most elfelejtheted.

Ha pénzmosoda a bolt, akkor meg az ellenkezője! Egész nap simogathatod a soha el nem adható lomokat.

2023. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
C&A,Humanic, Hervis. Ezekbe lehet menni.
2023. júl. 28. 01:17
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Láttam, olvastam, hallottam én már sok "jól hangzó" nevet!

-Nem mérvadó, hogy mi a név.

Engem egyszer egy "jó nevű" szélhámos próbált meg átverni hosszútávon, amiből az lett, hogy át is vert, de nem sikerült neki annyira hosszútávon, mint ahogyan tervezte, mert amikor kilátásba helyeztem a televízió nyilvánosságának informálását a kialakult helyzetről, csodával határos módon az szituációt követő "sorsoláson" azonnal engem "sorsolt ki nyertesként a számítógép"! -Így "csak" egy milliót buktam egy lakásprojekten! Hát nem csodás ez az ország?! -Úgy őszintén!

2023. júl. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Diák szövetkezeten keresztül vállalj munkát ,úgy nem leszel átverve .

A munka pedig eredetileg azt jelenti hogy az áru kipakolása raktárból,vevők informálása stb .

2023. júl. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hervis-be ne menj, rabszolga leszel 12 órán keresztül
2023. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!