Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lettek ilyen röhejesek...

Hogyan lettek ilyen röhejesek a mérnöki fizetések??Az IT-ban meg akár pénzügyben is kilőttek a bérek,műszaki vonalon meg pangás van.Bezzeg tudjon mindent IS az illető pályakezdőként,tisztességes fizetés meg a láthatáron sincsen.MI az oka ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem más a tapasztalatom, pályakezdőnél jellemzően a nyelvtudást, lelkesedést és minimális szakmai felkészültséget várnak el. Bér nem magas, de ilyen munkakörben az évek során exponenciálisan nő, tudástól, szakmai tapasztalat és kommunikációkészségtől függően.
2023. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1es ,ezt mondd azoknak,akik a mennyitkeresel.hu-n írják hogy tervezőként 4-5 év tapasztalttal keresnek nettó 400-akat :S
2023. aug. 1. 22:31
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
ez h mérnök, elég tág fogalom. az, hogy milyen mérnök vagy és hol dolgozol, milyen szakértelmed, tapasztalatod, nyelvtudásod van, nagyságrendi különbségeket jelenthet a fizudban. Ismerek mérnököt, aki bérminimumot kap, és olyat is, aki többmilliót nettóban...
2023. aug. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Ugy hogy az egyik "mernok" kb betanitott munkas szinten dolgozgat egy kis magyar cegnek, a masik mernok meg naponta kepzi magat es nemzetkozi piacra dolgozik be.


Masik nagy kulonbseg hogy egyik "mernok"bol kell osszesen egy orszagba par ezer, masikbol meg ha millio lenne az is keves lenne

2023. aug. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
4: Villamosmérnök architect Br. 1.3m-től indul Budapesten a legtöbb autóipari cégnél. Ide viszont kell szaktudás bőven.
2023. aug. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
1.5+ inkább
2023. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Mérnök vonalon , It a top, utána a villamos és mechatrosok, majd a gépész/ jarmű mérnök sztem. Aztan az ilyen épìtész, épìtő, környezet, agrár, élelmiszer meg hasonló mérnök szakokat nem is ajanlanam senkinek.
2023. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Épìtőmérnök vagyok,sajnos tényleg nem nagy cucc megbecsultseg szempontjából
2023. aug. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
IT-ben csak a programozás fizet kiemelkedően külföldi ügyfélnek. Rengetegen vannak akik informatikával foglalkoznak és szarúl keresnek.
2023. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Mesélj meg 9, automata tesztelo vagyok es a nettom 1.5 felett van...
2023. aug. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!