Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van erre valami "értelmes"...

Van erre valami "értelmes" képzés vagy tanfolyam?

Figyelt kérdés
Szeretnék call centerben vagy valamilyen telefonos ügyfélszolgálaton dolgozni. Hosszas keresgélés és gondolkozás után csak ez az egy "munkatípus" maradt fenn a rostámon. Nem szeretnék úgy menni egy állásinterjúra, hogy fogalmam sincs a c.c. működéséről-kommunikációjáról...stb. 4 éve háztartsbeli vagyok,26 éves (Bp). Van vmi képzés, esetleg OKJ-s, amivel könnyebben lehet munkát találni? Esetleg van vkinek tapasztalata?
2010. okt. 15. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.

én dolgoztam call centerben és a kérdésedre válaszolva nincs ilyen képzés. a lényeg, hogy legyen jó kommunikációs képességed. ha felvesznek akkor tartanak neked egy pár órás esetleg több napos képzést.

2010. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem tudok ilyen okj-s tanfolyamról, csak azt tudom, hogy a Vodafone-hoz (Miskolc) sok embert kerestek ilyen pozícióba, s ott kell részt venni egy 3 hónapos kurzuson. Esetleg érdeklődhetsz ilyen jellegű cégeknél, s így szerezhetsz tapasztalatot. Erőteljes számítógépes ismeret szükséges.
2010. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Hát akkor elkezdek konkrét állást keresni. Gondolom, akármilyen kicsi vagy nagy cégről legyen szó, az "alapokat" betanítják. Kicsit azért meg vagyok/leszek ijedve, mert mint írtam 4 éve itthon vagyok és az orvoson meg zöldégesen kívül nem nagyon "kommunikáltam" emberekkel. Majd meglátom. Mégegyszer köszönöm!

2010. okt. 16. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ezt a munkáltatóid is látni fogják az önéletrajzodból, így a személyes beszélgetésen kell bizonyítanod, hogy igenis, te tettre kész vagy és bármit meg tudsz tanulni.

Nem lesz egyszerű a munkakeresés, ezért tarts több vasat a tűzbe, többfelé érdeklődj.

Ilyen munkakört egyébként sokan hirdetnek (Digi Tv, Mobil szolgáltatók, közszolgáltatók, bortársaság stb.)

De akár recepciós stb. is megpályázhatsz. Nem írtad, hogy milyen végzettséged van.


Illetve érdeklődj, hogy valamilyen kedvezményt kaphatsz -e (Start kártya gyesről visszajövőknek), vagy egy tanfolyam a munkanélkülin keresztül, ahol minimálbért adnak. Vagy önállóan valamilyen tanfolyam.


Sok sikert!

2010. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!