Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha van egy tetoválása valakine...

Ha van egy tetoválása valakinek az Iphone logóról, attól még dolgozhat a Samsungnál?

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A homlokán van, vagy mi a gond? Humor alkategóriát csak egy kicsivel tévesztetted el.
2023. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezt komolyan kérdezem:D Amúgy a karján mondjuk.
2023. aug. 8. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Miért ne dolgozhatna?


Az más kérdés, hogy aki márkajelet tetováltat magára az nem tarthatja magát valami sokra.

2023. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

@3


Így van. Ugyanez vonatkozik azokra, akik márkajelet viselnek a pólójukon, táskájukon és a cipőjükön.


Én az autómról is leszedettem. Sokkal-sokkal jobban néz ki felirat és logó nélkül.

2023. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
#4 a használati cikkek márkajelei szerintem nem ugyanaz a kategória mint a bőr. A pólóm meg az autóm az nem a személyem komponense, szóval felőlem maradhat rajtuk a márkajel. A bőrbe vésett márkajelzésnek az az üzenete, hogy olyan odaadó fogyasztók vagyunk ami már egy termék. Aki ezt érzi a használati cikkei kapcsán és ezért veteti le róluk a márkajelet az talán egy kicsit túlságosan is meghatározónak gondolhatja a használati cikkeket a személyére vonatkozóan. Az meglehet hogy egészségtelenül fontos referenciaként használja a tárgyait az identitása, személye meghatározására. Annyira hogy már nem is ő birtokolja a termékeket hanem azok birtokolják őt.
2023. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Talán jobb megfogalmazása az utolsó mondatnak:

Nem ő határozza meg hogy mik a használati cikkei, hanem a használati cikkei határozzák meg hogy ki ő.

2023. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán, inkább azért ítélnék el, hogy egy cégnek a logóják magára tetováltatta, nem amiatt mert egy kompetitor cég logóját.


Ha teljesen őszintén akarunk beszélni, ha én Hiring manager lennék ez nekem egy autómatikus elutasítás lenne, hacsak nem valami minimálbér közeli 0 tudást igénylő munkára keresnénk.

2023. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!