Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionsofőrködés pro/kontra ?

Kamionsofőrködés pro/kontra ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Targoncán dolgozok egy eleg jó munkahelyen. Imádom csinálni, semmi megeröltető munka nincs benne. Minél többet nézem a kamionokat a raktár körűl,illetve minél több kamiont pakolok annál jobban tetszik a hivatás. Vezetéssel nincs bajom. Hosszútávú utak mennek, autópályázok szinte mindig.

Megszeretném csinálni rá a jogsit, igaz az nagyon nagy pénz, de megéri.

Szeretem a pénzt, de a kapcsolataimat jobban. Ezért gondoltam azt, hogy a 2/1es hét nekem megfelelne. 2 hét munka 1 hét pihi. Ez beleférne nekem és a kapcsolataim is megmaradnának

Erről a 2/1es munkáról mi a véleményetek? Vagy esetleg 2/2es. Illetve pro és kontrára kiváncsi lennék. A sablonos cuccokat tudom, hogy család otthon, pénz sok stb stb köszönöm szépen 21 éves vagyok.



2023. aug. 11. 18:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Én kamionoztam. Amíg nincs család addig teljesen jó. Pénz is remek volt, és világot is láttam. Ahogy lett komolyabb barátnő, gyerek váltottam. Nekem személy szerint nem lett volt jó hogy hetekig nem látom a gyermekem. Illetve vigyázz, hamar ki lehet égni benne. De ahogy említettem, elég jól lehet keresni vele.
2023. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Számtalan ilyen kérdés volt már. Olvasd el azokat. Ez egy utolsó utáni mocskos szar élet.


Pl: https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2023. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Vezetéssel nincs bajom. Hosszútávú utak mennek, autópályázok szinte mindig."


Aztán ezek az utak milyen hosszúak? Milyen gyakorisággal?

2023. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Mi a pro? A pénz? Leosztottad órabérre? Belekalkuláltad mennyit szed el tőled a rendőr minden hónapban mondvacsinált büntetésekkel?

Vagy ha nem a pénz akkor mi olyan jó ebben a munkában?


Világlátás? Ne nevettess. Az autópályákon és az ipartelepeken kívül mégis mit látsz szerinted? Ez már nem a 80-as évek, hogy kamionnal be lehetett mászkálni a városokba és ott volt idő városnézni. Még egy normális boltba sem tudsz elmenni.

2023. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Heti rendszerességgel megyek 400-500 kmt. Az utolsónak pedig, beszeltem egy kamionossal, ő betett magának egy biciklit és közben ha megáll akkor elmegy szétnézni a környéken. Gondolom be lehet tartani a korlátokat, hogy ne büntessen meg a rendőr
2023. aug. 12. 19:38
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

"Heti rendszerességgel megyek 400-500 kmt"


Az ló*asz. Utolsó munkahelyemen NAPI 520-600km volt az átlagom


"betett magának egy biciklit és közben ha megáll akkor elmegy szétnézni a környéken"


Az autópályán ba**hatod a biciklit


"Gondolom be lehet tartani a korlátokat, hogy ne büntessen meg a rendőr"


Csak szerencsével. Van olyan, hogy nincs parkoló ezért vezetsz túl, beragadsz a céghez és letellik az időd, egybites fuvarszervezők, dugó miatt futsz ki az idődből

2023. aug. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Heti max 500 km-rel neked fingod nincs mi az a hosszútávú út
2023. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jobb, mint egy olyan akinek heti 50kmt ment le és mégis sofőr lett nagyokos.
2023. aug. 13. 21:57
 9/20 A kérdező kommentje:
Rosszúl fogalmaztam. Egyhuzamra vezetem le a 400-500 kmt. 1 nap alatt. És hetente teszem meg ezt a kilométert. Szerintem ez hosszutávú vezetés okostojások
2023. aug. 13. 21:59
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#9

Tehát akkor magyarul ugyanúgy heti 500 km-t vezetsz. Ugyanott vagy te nagyon okos😂

2023. aug. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!