Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az esztergomi Suzukiban van...

Az esztergomi Suzukiban van dolgozói súlykorlát??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelentkeztünk párommal az esztergomi suzukiba, a munkaközvetítő azt mondta, hogy a suzukinál létezik ilyen. Azt nem mondta el, hogy hány kg-ig mehet a dolgozó. Tényleg van ilyen? Ha van akkor mennyi az annyi? Nevetséges, hiszen nem vagyunk túlsúlyosak, lehet hogy csak lerázni akart volna, vagy nem tudom. Ilyenről még nem is hallottam.

#állás #súlykorlát #Suzuki Esztergom
2023. aug. 14. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai túltolt PC világban ilyen leírva biztos nincs. De okot bármikor lehet találni, hogy valakit ne vegyenek fel, mert ránézésre látszik, hogy nem bírna ki nem hogy 8-12, de még 2 órát sem a sor mellett talpalni
2023. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ránézésre lehet, de 12 órás műszakban voltunk eddig is, amit az első hívásuknál tisztáztunk. A 4. hívás után kaptuk meg ezt az információt. Mindketten tudjuk mit jelent a gyártósori munka.
2023. aug. 14. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy te tudod, hogy mit jelent. De neki is el kell hinnie, hogy tudod. Ahogy azt is, hogy alkalmas vagy rá. Ez nem biztos, hogy kiderül egy igazolványképből.

Egyébként meg, ha valóbna átlagos testalkat vagy, nem teljesen mindegy? Úgyis beleférsz. Vagy kérdezz vissza, mi a korlát

2023. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért akartam megkérdezni, egy ott dolgozótól, hogy tényleg van-e ilyen. 1.Gondolom más is fogja még ezt a választ kapni, még jól jöhet ez a kérdésem. 2.Ha még elérhető lenne az illetékes tőle kérdezném...
2023. aug. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!