Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meghallják a munkaadók, hogy...

Meghallják a munkaadók, hogy megváltozott munkaképességű vagyok és még csak alkalmi munkára sem vesznek fel most én mit csináljak magammal akkor meg!?

Figyelt kérdés

Ilyenkor/olyankor ha nem kellek sehhova sem senkinek sem merthogy mivelhogy nem vagyok teljesen teljes mértékben!!!

Home office az otthoni munka végzés ebben az országban magyarországon esélytelen és lehetetlen!!!



2023. aug. 17. 13:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Telefonba mondom

De ha nem mondom előbb-utóbb ez így úgy is kiderül!!!

A munka teljesítményemen

És a lassúságomon feltűnne ő nekik ha már ott tartanék, hogy dolgozni kell

Nem tudnám felvenni azt a kellő gyors munkatempót ritmust ezt a pörgést!!!

2023. aug. 17. 13:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok teljesen teljes mértékben egészséges ezzel evvel most én nem tudok mit kezdeni!!!
2023. aug. 17. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezzel nem tudsz mit tenni. Én szívbeteg vagyok, ugyanez van mint nálad, sehova nem akarnak felvenni, ha meg fel is vesznek, elküldenek rövidesen mert nem bírom a tempót.
2023. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen ország nulla szociális érzékű rabszolgatartó munkáltatókkal és a magasan beleszró állammal szokj hozzá vagy szrj bele te is
2023. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ez nem így megy úgy hogy beleszarok tisztelt felhasználó!!!
2023. aug. 17. 19:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Mehetek csövesnek attól félek amikor elérkezik az az időszak nem akarom megélni azt én!!!
2023. aug. 17. 19:13
 7/7 anonim válasza:
kérdező ne aggodj nem csak te vagy igy én ugyan ebben a helyzetben vagyok mert 80ezer forntbol nyilván nem lehet megélni,nem is értem orbán hogy gondolta ezt,ugy hogy lassan én is mehetek az utcára.de én sem akarom azt megélni inkább megyek a túlvilágra pedig még 30éves sem vagyok :(
febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!